کد خبر: 852344 A

مدیرعامل باشگاه فوتبال فولاد خوزستان گفت: هر بازیکنی که با باشگاه قرارداد دارد باید طبق لیستی که فردا منتشر می‌کنیم، در تمرینات به طور منظم حضور داشته باشد.

به گزارش ایلنا، سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فوتبال فولاد خوزستان در واکنش به حواشی اخیر پیرامون خداحافظی اینستاگرامی برخی بازیکنان این تیم با هواداران گفت: فردا لیست بازیکنانی را که با باشگاه فولاد قرارداد دارند را منتشر می‌کنیم و همه بازیکنانی که اسامی آن‌ها در لیست است موظف هستند در تمرینات حاضر شوند. بازیکنان تا زمانی که با باشگاه قرارداد رسمی دارند اجازه‌ی فسخ یک طرفه قرارداد خود را ندارند.

مدیرعامل فولاد بیان کرد: بازیکنی که با باشگاهش قرارداد دارد، نباید منتظر تماس برای حضور در تمرینات باشد. ما برای نقل و انتقال و یا جذب بازیکن نیاز به زمان داریم. با لغو بازی‌ها برنامه ما هم بهم ریخت و عملا فرصت نقل و انتقال از ما سلب شد. با برنامه‌ای که برای بازی‌های ما گذاشته اند، باید ۲ هفته زودتر بازی هایمان را شروع کنیم. با استناد به شعار فیفا که رقابت جوانمردانه و بازی در شرایط متعادل است، امروز اعتراض رسمی خودمان را اعلام کردیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد در پاسخ به چرایی تشکیل کانون هواداران بانوان تصریح کرد: حقیقت امر این است که مجوز حضور بانوان در ورزشگاه در اختیار ما نیست و منوط به صدور مجوز از مراجع ذیربط است، اما ما با توجه به پتانسیل خوبی که فولاد خوزستان برای تشکیل تیم بانوان در بعضی رشته‌ها دارد، این گام را برداشتیم.

بازی رقابت فوتبال فولاد فولاد خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر