کد خبر: 852319 A

مدیرعامل پیکان از شرایط تیمش در لیگ برتر راضی نیست.

به گزارش ایلنا، محمود شیعی پس از شکست 3 بر 2 پیکان مقابل تراکتورسازی در دیداری عقب‌افتاده از هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بازیکنان ما امروز اعتمادبه‌نفس همیشه را نداشتند، چون شکست‌های اخیر روحیه تیم را به‌هم ریخته بود. باید فکر اساسی برای پیکان شود و اگر تیم نقطه ضعفی دارد، حسین فرکی باید به فکر آن باشد، چون با این روند دچار مشکل خواهد شد.

وی افزود: بازی خوبی دیدیم و به تراکتور و هوادارانش تبریک می‌گویم. حق ما باخت نبود، اما اینکه گل بزنیم و یک دقیقه بعد گل بخوریم، نشان می‌دهد که تیم تمرکز ندارد. مربیان ما باید فکری به حال تیم بکنند، چون بازیکنان در بحث تمرکز ضعیف کار می‌کنند.

مدیرعامل باشگاه پیکان و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد بستری شدن مهدی تاج در بیمارستان و شایعه کناره‌گیری او از ریاست فدراسیون فوتبال گفت: ما جلسه‌ای در این مورد نداشتیم و طبیعی است وقتی رئیس باشد، جلسه معنی ندارد. من به عیادت تاج رفتم و هر زمان که حال ایشان بهتر شد، درباره برنامه‌های فدراسیون صحبت خواهد کرد.

شیعی در مورد بحث‌هایی که در رابطه با عدم همکاری باشگاه پیکان با حسین فرکی شنیده می‌شود، یادآور شد: خیر، ما دو سه روز پیش جلسه‌ای با فرکی برگزار کردیم و قرار شد برنامه‌های ایشان و راه‌های برون رفت از شرایط فعلی را ببینیم.

وی در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر حضور فرکی در کادر فنی تیم ملی فوتبال تصریح کرد: این موضوع را نشنیده‌ام و آن را تکذیب می‌کنم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره آخرین وضعیت مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی و جانشینی برانکو به جای او گفت: قرار شد سؤالات سخت نپرسید! در خصوص ویلموتس یک تیم حقوقی روی پرونده ایشان کار می‌کند. در خصوص برانکو نیز یک تیم حقوقی روی قراردادش کار می‌کند تا به جمع‌بندی برسد.

شیعی در پاسخ به سؤال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه آیا بحث قرارداد برانکو ارتباطی به طلب‌هایش از پرسپولیس دارد یا نه، گفت: من در جریان این موضوع نیستم.

وی درباره وضعیت نگران‌کننده انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال، خاطرنشان کرد: من فکر کنم به اندازه کافی زمان داریم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد بحث حضور مربی ایرانی در تیم ملی گفت: احتمال ضعیفی وجود دارد که مربی ایرانی انتخاب شود.

 

لیگ برتر فوتبال پیکان محمود شیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر