کد خبر: 852069 A

وضعیت وخیم مدیریت در باشگاه استقلال تهران با یک استعفای دیگر در حال تکمیل شدن است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پس از استعفای امیرحسین فتحی از مدیرعاملی باشگاه استقلال تهران، اسماعیل خلیل زاده به عنوان سرپرست باشگاه از سوی وزارت ورزش و جوانان انتخاب شد و احکامی دو معاون جدید این باشگاه را منصوب کرد.

بهرام امیری، معاون سابق استقلال دوباره به این تیم بازگشت تا به عنوان معاون ورزشی باشگاه در نقل و انتقالات فعلی کمک حال باشگاه باشد. دیگر عضو جدید باشگاه استقلال هاشم ساعدی بود که قرار است به عنوان سخنگو در باشگاه فعالیت کند که تا به امروز هیچ اظهارنظری پیرامون اتفاقات گوناگون این باشگاه از سمت او منتشر نشده است.

به دنبال استعفای علی فتح الله زاده و کناره گیری امروز میرشاد ماجدی از هیات مدیره باشگاه استقلال تهران به گوش می‌رسد استعفای دیگری از این باشگاه در راه است.

استقلالی‌ها باید تا روز چهارشنبه لیست آسیایی این تیم را آماده کرده و به فدراسیون فوتبال تحویل بدهند تا در اختیار کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار بگیرد. در این راستا هنوز پرداختی بازیکنان به درصد معین نرسیده است و پیش بینی می‌شود که آنها از حضور در تمرین سر باز بزنند و در کنار آن هم هنوز لیست ورود و خروج این تیم مشخص نشده است.

بهرام امیری که قرار بود برای نقل و انتقالات با سرمربی استقلال در ارتباط باشد، با وضعیت نامشخص آندره آ استراماچونی و عدم معرفی سرمربی جدید تلویحا از سمتش کناره گیری کرده و با تداوم شرایط موجود بعید به نظر می‌رسد به فعالیتش ادامه بدهد.

استقلال تهران بهرام امیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر