کد خبر: 852018 A

باشگاه ماشین سازی تبریز به دنبال پرداخت معوقات مالی لوسیانو پریرا است تا شکایت این بازیکن را پس بگیرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، باشگاه ماشین سازی تبریز در ماه گذشته به دنبال شکایت لوسیانو پریرا که در فیفا مطرح شده بود به دلیل عدم پرداخت مطالبات این بازیکن که در سال گذشته همکاری‌اش با این باشگاه تبریزی به پایان رسیده بود، از فعالیت در سه پنجره نقل و انتقالاتی در فصل بعدی محروم شد.

مبلغ باقی مانده از قرارداد پریرا که حدود 105 هزار دلار بوده قرار بود از طریق باشگاه ماشین سازی طی 5 قسط پرداخت شود که بازیکن فعلی فولاد خوزستان یک قسط را به صورت نقدی دریافت کرد و پس از آن باشگاه تبریزی به دلیل تحریم‌های اعمال شده توسط آمریکا نتوانست پولی به حساب شیمبا واریز کند.

پس از محرومیت ماشین سازی این باشگاه از وکیل شیمبا درخواست کرد تا شماره حسابی اعلام کند تا مطالبات این بازیکن را پرداخت کند. شماره حساب اعلام شده در هنگ کنگ مربوط به یک شرکت تجاری بوده که پول آزمایشی، 10 هزار دلار، در آن ننشسته و برگشت خورد.

به دنبال برگشت این پول، باشگاه ماشین سازی به فیفا نامه‌ای ارسال کرد که حساب ناشناس بوده و باید یک شماره حساب متعلق به خودش را اعلام کند. به دلیل تعطیلات به مناسبت آغاز سال جدید میلادی و جشن کریسمس، فیفا هنوز پاسخی به نامه این باشگاه نداده است. باشگاه ماشین سازی همچنین درخواست کرده تا زمانیکه شیمبا شماره حساب جدیدی را معرفی کند، محرومیت معلق شود تا آنها بتوانند در پنجره نقل و انتقالات زمستانی فعالیت کنند.

یکی دیگر از طلبکاران باشگاه ماشین سازی ادسون هنریکه، مدافع برزیلی است که دو فصل پیش در این تیم بازی می‌کرد. او مبلغ 30 هزار دلار از باشگاه ماشین سازی طلب داشته و به فیفا شکایت کرده بود تا پولش را دریافت کند. ماشین سازی از این بازیکن یک شماره حساب جدید درخواست کرده و تا دو ماه دیگر برای پرداخت آن زمان دارد.

فیفا محرومیت ماشین سازی تبریز لوسیانو پریرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر