کد خبر: 851905 A

هنرمند سینما و تلویزیون در خصوص شرایط پرسپولیس صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، سعید راد در گفت و گو با خبرنگاران پیرامون شرایط پرسپولیس گفت: اینکه در دقیقه 95 یک گل بزند و هر بازی با همین نتیجه برنده شود، به من نمی چسبد. من انتظار دارم پرسپولیس سه گل بزند. فقط همت می خواهد. فعلا باشگاه یک مقدار کم پول است و بچه ها باید حرفه ای بودن بازیکنان سال های گذشته پرسپولیس را یاد بگیرند. همه شان خوب هستند اما هنوز من جان در تیم نمی بینم. خیلی بامزه است که کالدرون بعد از هفده بازی می گوید هنوز جا نیفتاده ام. تیم دسته دویی را در جام حذفی برده. نمی خواهم گلایه کنم اما این تیم مورد علاقه من نیست.

او درباره ناراحتی کالدرون از وضعیت باشگاه گفت: بیش از حد دارند به او بها می دهند. اصلا مربی درستی نیست. چه کار کرده برای ما؟ یک گل یک گل زدن همت بچه ها بوده است. او چیزی یاد نداده که شلوغش کرده و دیکتاتوری راه انداخته است. او بی تربیت است. شما کدام مربی باکلاس را دیده اید که زمین را پارو کند؟ می خواهد خودش را دل هوادار جا بدهد! بازی ها را درست کن که بعد از هفده بازی هنوز بلد نیستیم گل بزنیم. فقط می گویند فرصت بدهید. به من و شما هم فرصت بدهند، بیشتر می زنیم. پشت این خودشان را قایم کرده. 4 سال است کار نکرده که همه ش زور می گوید فلان می کنم و بهمان می کنم. آدم بی تربیتی است.

سعید راد در ادامه گفت: ما مال نسلی هستیم که متوقعیم. ما مال نسل این آقای کریم باقری هستیم. چیزهایی یاد گرفته ایم و تربیت شده یم. ما بازیکنی نداریم که برقصد. مگر بازیکن باید برای مردم برقصد؟ آقای پروین رقصیده؟ یعنی چه؟ یک چیزهایی رعایت نمی شود که می گویند مردم خوششان بیاید. بروید جای دیگر برقصید. بازی چطور است؟ پرسپولیس پنج شش تیم را برده که اگر نمی برد دیگر واویلا بود.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال سعید راد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر