کد خبر: 851890 A

هافبک تیم ملی فوتبال امید گفت: تیم ملی‌امید یکی از همان تیم‌هایی است که می‌تواند فراتر از انتظارات شگفتی ساز ظاهر شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، رضا شکاری در خصوص اردوی آماده‌سازی تیم المپیک در قطر گفت: باید از آقای استیلی و کادر ایشان همچنین فدراسیون فوتبال تشکر کنیم که واقعا بهترین امکانات و شرایط را در این اردو فراهم کردند. همه چیز فوق العاده است و بچه‌ها با تمرکز و روحیه بسیار خوبی در تمرینات کار می‌کنند.

شکاری اضافه کرد: شب گذشته یک بازی درون تیمی داشتیم که انگیزه رقابت بالایی بین همه اعضای تیم وجود داشت و هیچ کس نمی‌خواست بازنده باشد. به نظر من کادر فنی این انگیزه و روحیه جنگندگی را به تیم منتقل کرده و انرژی بسیار خوبی بین بچه‌ها وجود دارد. در بازی درون تیمی همه نفرات کار را جدی گرفته بودند و قطعا در بازی‌های دیگر از این هم جدی‌تر و بهتر بازی می‌کنند. این انگیزه را آقای استیلی، پیروانی، شاهرودی و امامی فر به تیم منتقل کرده‌اند و بچه‌ها با روحیه جنگنده کار می‌کنند.

وی همچنین در پایان گفت: بعضی تیم‌ها شرایطی را رقم می‌زنند که هیچ کس انتظار ندارد و من باور دارم این تیم امید از همان تیم هاست. تیمی که می‌تواند فراتر از انتظارات شگفتی ساز شود و عملکردی متفاوت داشته باشد. من هم مثل آقای استیلی و اعضای کادر قول می‌دهم بچه‌ها با تمام وجود می‌جنگند و با دعای خیر مردم انشالله در بازی‌های تایلند هم موفق می‌شویم.

رضا شکاری حمید استیلى فدراسیون فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر