کد خبر: 851657 A

مدیران باشگاه استقلال در تلاشند گزینه‌ای که سابقه مطلوبی در استقلال داشته باشد را به عنوان دستیار در کنار مجیدی قرار دهند.

به گزارش ایلنا،فرهادمجیدی که گزینه اول جانشینی بعد از استراماچونی است اگر پیشنهاد مربیگری در استقلال را بپذیرد به احتمال فراوان دو دستیار اسپانیایی را هم با خود به استقلال خواهد آورد.

یکی از دستیاران مجیدی آنالیزور متبحری است از کشور اسپانیا که سابقه فعالیت در لالیگا را هم دارد. مجیدی قصد دارد با همین دو عضو اسپانیایی کادرفنی کارش را در استقلال شروع کند اما به احتمال زیاد یک دستیار ایرانی هم در کنار مجیدی به ایفای نقش خواهد پرداخت.

مدیران باشگاه استقلال در تلاشند گزینه‌ای که سابقه مطلوبی در استقلال داشته باشد را به عنوان دستیار در کنار مجیدی قرار دهند. البته نقش اول انتخاب دستیار را مجیدی خود ایفا خواهد کرد اما مدیران باشگاه استقلال هم قصد دارند در این راه آقای سرمربی را کمک کنند.

مجیدی در صحبت‌هایی که با تصمیم‌گیران باشگاه استقلال داشته به تقویت استقلال نیز اشاره کرده است. او چند بازیکن را مد نظر دارد که باید دید باشگاه استقلال در راستای جذب آنها آیا اقدامی خواهد کرد یا خیر.

استقلال فرهادمجیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر