کد خبر: 851542 A

هافبک گل گهر سیرجان با ابراز خوشحالی بابت ثبت گل پیروزی بخش تیمش مقابل ماشین سازی، امیدوار است در نهایت موفق به کسب جواز بقا شوند.

به گزارش ایلنا، مهرداد عبدی، هافبک شمالی گل گهرسیرجان در جدال این هفته مقابل ماشین سازی از روی نقطه پنالتی موفق شد تا گل منجر به پیروزی تیمش را به ثبت برساند تا اولین پیروزی تاریخ این باشگاه در لیگ برتر رقم بخورد.

عبدی درباره دیدار با ماشین سازی گفت: از همان ابتدای بازی با هدف پیروزی پا به زمین گذاشته بودیم. بهرحال بعد از یک نیم فصل دوری از پیروزی باید این روند قطع می‌شد. جدال با ماشین سازی فرصت خوبی بود تا به این مهم دست پیدا کنیم. در این مدت باید از حمایت هواداران، مدیریت در کنار ما بودند نیز تشکر کنیم. واقعا خودمان هم این شرایط خسته شده بودیم و باید غرور از دست رفته‌مان برمی‌گشت. 

وی ادامه داد: برابر ماشین سازی فرصت زیادی داشتیم که از آنها سود نبردیم. دقیقا همان اتفاقی که در دیدارهای قبلی هم شکل می‌گرفت و مانع از پیروزی و کسب نتیجه ما می‌شد. باید کمی خودباوری در تیم افزایش یابد و مطمئن هستیم که رفته رفته خیلی بهتر هم خواهیم شد.

عبدی درباره گل تاریخی خود برابر ماشین سازی گفت: خودم هم نمی‌دانستیم که این گل باعث اولین پیروزی تاریخ گل گهر در لیگ برتر شده است. الان اما فرصت خوشحالی در اینباره نیست و ما زمانی خوشحال خواهیم شد که در پایان فصل بتوانیم سهمیه و جواز بقا را به دست بیاوریم. واقعا حق گل گهر نیز تا در اینجای جدول باشد و باید تلاش کنیم تا طی دیدارهای باقیمانده با کسب نتایج مناسب به رتبه بالا برسیم.

هافبک گل گهر سیرجان درباره جرایم در نظر گرفته شده از سوی باشگاه گفت: این تصمیمی است که از سوی باشگاه گرفته شده است. مطمئنا در صورتی که شرایط در هفته‌های بعدی بهتر شود و موفق به کسب نتیجه شویم، مدیریت تصمیم دیگری خواهد گرفت. ما اکنون به هیچ چیزی جز بقا و دستیابی به نتایج بهتر فکر نمی‌کنیم. فرصتی برای این مسائل نداریم و همانطور که گفتم باید برای اثبات خودمان هم که شده تیم را به نتایج بهتر برسانیم و در جدول صعود کنیم.

گل گهر سیرجان مهرداد عبدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر