کد خبر: 851293 A

در مراسم اختتامیه کلاس داوری فیفا

سرپرست دبیرکلی فدراسیون در جمع داوران فوتبال گفت: کمیته داوران در راستای توسعه فوتبال و پیشرفت داوری وظایف سنگینی را بر عهده دارد.

به گزارش ایلنا، ابراهیم شکوری در حاشیه مراسم اختتامیه کلاس داوری فیفا عنوان کرد: این دوره با همکاری فیفا و تلاش کمیته داوران برگزار شد و صد در صد به رشد و توسعه داوری فوتبال ما کمک می‌کند. داوران جوانی در این دوره حاضر شدند. با تمام مشکلاتی که برای فدراسیون فوتبال وجود دارد سعی کردیم این کلاس را برگزار کنیم. تمام تلاشمان این است که کلاس‌ها و دوره‌های لازم برای فوتبال ایران برگزار کنیم. امیدواریم از این برهه که در آن قرار داریم به خوبی عبور کنیم.

وی در ادامه بیان کرد: امیدوارم شما عزیزان  نهایت استفاده را از حضور مدرسین برجسته‌ای مانند والنتین ایوانوف و امباکه مادنبا از این کلاس برده باشید تا با کمک یکدیگر بتوانیم مشکلات داوری را به حداقل برسانیم. کمیته داوران در راستای توسعه فوتبال و پیشرفت داوری وظایف سنگینی را بر عهده دارد.

سرپرست دبیرکلی افزود: ما در سطح آسیا و دنیا در فوتبال و داوری آن دارای اعتبار هستیم. اما باید تلاش کنیم تا داوران‌مان را به روز کنیم. با برگزاری این گونه کلاس‌ها می توانیم اشتباهات را کمتر کنیم. نمی‌توان اشتباهات داوری را به صفر رساند اما شرایط داوری ما با توجه به لیگ پرفشار و حساسی که داریم تا به حال خوب بوده است.

شکوری در پایان خاطر نشان کرد: آنچه مسلم است کمیته داوران در راستای توسعه فوتبال و پیشرفت داوری وظایف سنگینی را بر عهده دارد و همه ما باید به ممبینی کمک کنیم. فدراسیون فوتبال مثل همیشه تمام سعی خود را در این زمینه انجام می‌دهد و از جامعه داوران حمایت می‌کند تا بتوانیم جایگاه واقعی داوری را در سطح فوتبال به دست بیاوریم.

ابراهیم شکوری فدراسیئن فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر