کد خبر: 851205 A

مدیر برنامه‌های مهاجم مدنظر پرسپولیس اعلام کرد این بازیکن با مبلغ مناسبی می‌تواند به جمع سرخپوشان اضافه شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس در پنجره زمستانی نقل و انتقالات به دنبال جذب یک مهاجم نوک است و در هفته‌های اخیر صحبت از پیوستن ویلفرد بونی، مهاجم سابق چند تیم لیگ جزیره از جمله منچسترسیتی به این تیم مطرح شده است.

پس از انتشار اخباری مبنی بر درخواست کالدرون برای جذب این بازیکن، باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که قیمت او بالا بوده و هزینه‌ای چند میلیون یورویی برای آنها در پی دارد و باشگاه توانایی پرداخت چنین مبلغی ندارد.

ولی مدیر برنامه این بازیکن در صفح هشخصی خودش اعلام کرد که وی با 250 هزار دلار تا پایان فصل جذب سرخپوشان خواهد شد که با توجه به رزومه خیلی خوب او مبلغ مناسبی محسوب می‌شود. وی همچنین از مذاکرات ابتدای فصل این بازیکن با استقلال که به نتیجه نرسید هم پرده برداشت.

با این تفاسیر به نظر می‌رسد مسئولان باشگاه پرسپولیس موضوع جذب این بازیکن را پیگیری نکرده و صرفاً از طریق قیمت‌گذاری او در سایت ترنسفرمارکت تصور کردند قیمت او فراتر از توان پرداخت آنها است. باید دید با توجه به گفته‌های مدیر برنامه‌های این بازیکن و تاکید کالدرون بر جذب بونی باشگاه پرسپولیس برای جذب او وارد مذاکره خواهد شد یا نه.

Screenshot_2019-12-25 کارگذار رسمی فوتبال ایجنت ( ahmadmohammadiofficial) • Instagram photos and videos

استقلال باشگاه پرسپولیس پرسپولیس دلار مد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر