کد خبر: 851188 A

می‌خواهیم خط دروازه نقطه قوت تیم امید باشد

سنگربان تیم ملی امید امیدوار است خط دروازه این تیم به نقطه قوت امیدها در مسابقات تایلند تبدیل شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، معراج اسماعیلی با بیان این موضوع گفت:خوشبختانه شرایط خوبی در اردوی قطر داریم و تمرینات در شرایط بسیار خوبی دنبال می شود. در خط دروازه هم با زحمات آقای حبیبی تمرینات بسیار خوب داریم و بچه‌ها رقابت و رفاقت بسیار خوبی با هم دارند که برای همه ما مفید است.

دروازه بان تیم ملی امید همچنین اضافه کرد: من حدود دو سال است در کنار تیم هستم. مدت زیادی در کنار هم زحمت کشیدیم و تلاش کردیم تا به این مرحله برسیم. امیدوارم مراحل پایانی آماده سازی هم به بهترین شکل بگذرد و با آمادگی کامل وارد مسابقات شویم. همه بچه‌ها زحمات زیادی کشیدند و بعد از این مدت طولانی می‌خواهیم نتایج زحماتمان را ببینیم. می دانیم کار سختی در پیش داریم و حریفان قدرتمندی در این گروه خواهیم داشت اما ما هم تیم ایران هستیم و با همه وجود می جنگیم.

معراج اسماعیلی در خصوص رقابت نزدیک دروازه بان های تیم امید گفت: در تیم هیچ کس از جایگاه و موقعیت خودش اطمینان ندارد. می‌دانیم باید همیشه در بهترین شرایط و آمادگی کامل باشیم. در خط دروازه هم رقابت و رفاقت خوبی داریم. بچه‌ها رابطه بسیار گرم و صمیمی دارند و تلاش می‌کنیم در تمرین بهترین عملکرد را داشته باشیم. هدف ما این است به شکلی کار کنیم که خط دروازه نقطه قوت تیم امید در تایلند باشد.

تیم امید ایران معراج اسماعیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر