کد خبر: 851053 A

دوست دارم تجربیاتم را در اختیار ایرانی‌ها بگذارم

هافبک سابق استقلال می گوید رابطه خوبی بین استراماچونی و مدیران استقلال نبوده است و همین مساله جدایی سرمربی ایتالیایی را رقم زده است.

به گزارش ایلنا، فریدون زندی هافبک سابق استقلال معتقد است شرایط این تیم اصلا خوب نیست و اگر همین روال ادامه داشته باشد آبی‌ها کار سختی را در لیگ قهرمانان آسیا خواهند داشت. زندی همچنین ادعا کرد خیلی دوست دارد روزی در ایران مربیگری کند.

شرایط استقلال را پیگیری می‌کنید؟

با عنوان یک بازیکن قدیمی استقلال شرایط خوبی ندارد با گذشت نزدیک به یک ماه از رفتن استراماچونی از ایران مدیران این تیم هنوز نتوانستند شرایط بازگشت این مربی را فراهم کنند و این به تیم لطمه می‌زند.

استراماچونی مدیران استقلال را دروغگو خطاب کرده است؟

نمی‌دانیم بین ایشان و مسئولان استقلال در این مدت حضورش در ایران چه گذشته است اما طی روزهای گذشته وقتی اتفاقات را کنار هم می‌گذاریم می بینیم که رابطه خوبی بین استراماچونی و مدیران استقلال نبوده است به نظر می‌رسد دیگر این مربی به ایران بازنگردد زیرا دیگر احترامی بین وی و مدیران استقلال باقی نمانده است.

به نظر می‌رسد مدیران استقلال به دنبال مربی ایرانی هستند؟

قطعا یک اشتباه خیلی بزرگ است زیرا که هر مربی به جای استراماچونی به استقلال بیاید کار خیلی سختی دارد با اولین اتفاق بد او بدترین انتقادات را خواهد شنید و این کارش را سخت خواهد کرد مردم استراماچونی را دوست دارند و باید به نظر آ‌نها احترام گذاشت.

اگر شما جای او بودید به ایران باز می‌گشتید؟

نمی‌توانم جای او نظر بدهم زیرا شرایط وی با من فرق می‌کند او برای کار به ایران آمده و برای تلاشی که در ایران انجام می‌دهد دستمزدش را می‌خواهد و ما باید به وی حق بدهیم و دستمزدش را به موقع پرداخت کنیم.

با همه این اوصاف آینده استقلال را چطور می‌بینید؟

باید هر چه زودتر تیم سروسامان بگیرد فصل نقل و انتقالات است و باید نقاط ضعف تیم برطرف شود کمتر از یک ماه دیگر مسابقات لیگ قهرمانان آسیا هم شروع می‌شود و شرایط اگر همین طور باشد امیدی به صعود استقلال از پلی‌آف نیست. امیدوارم هر اتفاقی برای استقلال گرفته می‌شود در نهایت به نفع تیم باشد.

خودتان قصد مربیگری در ایران را ندارید؟

برایم هیچ پیشنهادی از ایران نیامده است دوست دارم تجربیاتم را در اختیار ایرانی‌ها بگذارم شاید روزی شرایطی فراهم شد و توانستم در ایران مربیگری کنم.

استقلال فریدون زندی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر