کد خبر: 850909 A

سرمربی سابق پارس جنوبی جم کماکان تنها گزینه باشگاه نفت مسجد سلیمان برای لیگ نوزدهم است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، نفت مسجد سلیمان روز گذشته در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور به مصاف شاهین شهرداری بوشهر رفت و با نتیجه سه بر دو به برتری دست پیدا کرد تا راهی نیمه نهایی شود.

بازیکنان نفت مسجد سلیمان البته بعد از این موفقیت با خبر تلخ جدایی مهدی تارتار رو به رو شدند. این سرمربی در نشست خبری بعد از مسابقه اعلام کرد به دلیل چند دستگی بین هواداران و جو سکوها حاضر به ادامه همکاری با این تیم نیست.

پس از ترک ورزشگاه مسئولان باشگاه نفت به همراه تارتار در شورای تامین استان جلسه‌ای تشکیل دادند و حتی فرماندار مسجد سلیمان هم موفق به تغییر تصمیم تارتار نشد.

این سرمربی شب گذشته مسجد سلیمان را به مقصد تهران ترک کرد اما هنوز قراردادش به صورت رسمی با این تیم فسخ نشده است. مسئولان باشگاه نفت مسجد سلیمان با تعامل نماینده این شهر در مجلس شورای اسلامی تصمیم دارند به منزل تارتار در تهران بروند تا نظر این سرمربی را طی هفته جاری تغییر بدهند.

باشگاه نفت همچنان به ادامه همکاری با این سرمربی اصرار دارد و در حال حاضر با هیچ سرمربی وارد مذاکره و گفتگو نشده‌اند. باید منتظر ماند و دید یکی از مربیان موفق لیگ نوزدهم دوباره به همکاری به نفت مسجد سلیمان ادامه می‌دهد یا خیر.

نفت مسجد سلیمان شاهین شهرداری بوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر