کد خبر: 850856 A

به منظور توسعه کشتی در کشور؛

به منظور توسعه کمی و کیفی کشتی در کشور تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و فدراسیون کشتی صبح امروز به امضاء رسید.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، صبح امروز و در جلسه شورای عالی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی که در سازمان مرکزی این دانشگاه برگزار شد، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، تفاهم‌نامه همکاری در راستای ارتقای سطح سلامت و تندرستی جامعه و همکاری و مشارکت دستگاه‌ها و دست‌اندرکاران ورزش و تربیت بدنی کشور امضا کردند.

این تفاهم‌نامه به منظور توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی، برگزاری جشنواره‌ها، المپیادها و مسابقات ورزشی مرتبط با کشتی در بین دانشجویان، ایجاد شادابی و غنی‌سازی اوقات فراغت دانشجویان از طریق توسعه رشته کشتی، ارتقای سطح آمادگی جسمانی و روانی و اجتماعی دانشجویان از طریق شرکت در فعالیت‌های رشته کشتی در دانشگاه‌ها، شناسایی دانشجویان مستعد در رشته کشتی و بهره‌گیری از آن‌ها در تیم‌های ملی کشور و دیگر موارد به امضا رسیده است.

استعدادیابی در مدارس "سما" دانشگاه آزاد اسلامی و تداوم آن در ورزش دانشگاهی با راه‌اندازی مدارس کشتی، راه‌اندازی رشته تحصیلی کشتی در مقطع کارشناسی در برخی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی، همکاری در برگزاری دوره‌های آموزشی مربیگری و داوری، همکاری در برگزاری سمینارهای علمی و پژوهشی در زمینه توسعه رشته کشتی و ... از جمله موارد مورد تأکید در این تفاهم‌نامه است.

فدراسیون کشتی علیرضا دبیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر