کد خبر: 850419 A

درگیری اخیر میان گلر و سرمربی پرسپولیس خیلی‌هم به مسائل فنی مرتبط نبوده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، علیرضا بیرانوند، گلر ملی‌پوش پرسپولیس روز گذشته و در جریان آخرین جلسه تمرینی پیش از بازی با شهرداری ماهشهر وقتی فهمید در فهرست 18 نفره تیمش در این دیدار جایی ندارد با کالدرون درگیری لفظی پیدا کرده و تمرین را به حالت قهر ترک کرد.

بیرانوند بلافاصله به باشگاه پرسپولیس مراجعه کرده و در جلسه با محمدحسن انصاری‌فرد شرکت کرد تا به مشکل پیش آمده رسیدگی شود.

هنوز مشخص نیست که باشگاه پرسپولیس چه تصمیمی در قبال این رفتار بیرانوند می‌گیرد یا گلر ملی‌پوش در مورد ادامه همکاری با سرخپوشان چه نظری دارد ولی گفته می‌شود مشکل او و کالدرون کمی هم به مسائل غیرفنی برمی‌گردد.

چندی پیش آرش ظلی‌پور روی آنتن زنده تلویزیون پیامکی را خواند که از طرف بیرانوند برای او ارسال شده بود و در آن به تلاش‌های وزارت ورزش و مسئولان کشوری برای بازگرداندن استراماچونی به ایران انتقاد کرده و اعلام کرد که چرا برای حفظ برانکو این تلاش‌ها صورت نگرفته است.

این موضوع و واکنش بیرانوند مورد پسند کالدرون قرار نگرفته و باعث شده سرمربی سرخپوشان از گلر تیمش دل چرکین شود و در کنار مسائل فنی و درخشش این روزهای رادوشوویچ، بهانه جدیدی برای بازی ندادن به بیرو در اختیارش قرار بگیرد.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال علیرضا بیرانوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر