کد خبر: 850180 A

ساکت الهامی سورپرایز سرخ‌ها

سرمربی موقت تراکتور در صورت برتری در 2 بازی پیش رو در سمت خود باقی خواهد ماند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتور که در فصل نوزدهم قصد داشت به عنوان مدعی اصلی قهرمانی پا به رقابت‌ها بگذارد شروع خوبی در لیگ داشت و در مقطعی از فصل هم صدرنشین بود ولی در ادامه روند نتایج این تیم دچار تزلزل شد و چند نتیجه ضعیف پیاپی باعث شد باشگاه با مصطفی دنیزلی، سرمربی ترک تبار خود قطع همکاری کند.

اگرچه باشگاه تراکتور پس از قطع همکاری با دنیزلی عنوان کرده بود نهایتاً تا 72 ساعت بعد با سرمربی جدید به توافق رسیده و آن را معرفی می‌کند ولی این اتفاق نیافتاد و مشخص بود مربیان مطرح و کارنامه‌دار در این مقطع از فصل به سختی هدایت تیمی را قبول می‌کنند و به همین دلیل تراکتوری‌ها ابتدا با هدایت احد شیخ‌لاری و سپس با ساکت الهامی به عنوان سرمربی موقت پا به رقابت‌ها گذاشتند.

تراکتور با شیخ‌لاری مقابل شاهین به تساوی بدون گل رسید و برابر تیم همشهری یعنی ماشین سازی تن به شکست داد ولی ساکت الهامی در دو دیدار مهم و دشوار برابر فولاد و نفت مسجد سلیمان به برتری یک بر صفر رسید و 6 امتیاز کسب کرد.

با توجه به شرایط تراکتور و رو به راه شدن نسبی اوضاع این تیم، باشگاه تراکتور به ساکت الهامی اعلام کرده در صورت برتری در دو بازی معوقه این تیم مقابل شهر خودرو و پیکان، سرمربی تراکتور در نیم فصل دوم باقی می‌ماند و گزینه جدیدی روی نیمکت این تیم نخواهد نشست.

تراکتور فردا 3 دی ماه باید میزبان شهر خودرو باشد و 4 روز بعد در 7 دی ماه در تهران دیداری با پیکان خواهد داشت.

لازم به ذکر است که کسب 6 امتیاز باقی مانده از نیم فصل نخست، تراکتوری‌ها را با 16 بازی 30 امتیازی می‌کند و آنها شانس این را دارند که بالاتر از استقلال قرار گرفته و تا رتبه سوم جدول ممکن است بالا بیایند و شرایط خوبی در جدول پیدا کنند.

باید دید سرمربی موقت تراکتور می‌تواند در دو بازی باقی مانده هم با تیمش به برتری برسد یا نه.

لیگ برتر فوتبال تراکتور ساکت الهامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر