کد خبر: 850126 A

روز نخست رقابت‌های آلیش مردان قهرمانی جهان - قزاقستان؛

نمایندگان کشتی آلیش مردان ایران در روز نخست رقابت‌های آلیش قهرمانی جهان به یک مدال نقره و یک مدال برنز دست یافتند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های آلیش مردان قهرمانی جهان از دیروز در شهر نورسلطان قزاقستان آغاز شد.

در پایان مسابقات روز نخست محمد نبی زاده در وزن 70 کیلوگرم صاحب مدال نقره شد و روح اله نعمتیان در وزن 60 کیلوگرم به مدال برنز رسید.

نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 60 کیلوگرم روح اله نعمتیان در کشتی نخست با نتیجه 6 بر صفر دانیلا لوپویوهوف از استونی را شکست داد اما در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 7 بر صفر مغلوب مارلن عبدالرسول اف از قرقیزستان شد و به مدال برنز رسید. 

در وزن 70 کیلوگرم محمد نبی زاد در دور نخست با نتیجه 1 بر 1 از سد یوری سیری از اوکراین گذشت. وی در دور بعد با نتیجه 1 بر صفر آلتاناران رینچنیدورج از مغلوستان را مغلوب کرد و در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه 6 بر صفر مقابل نیکیتا لوپویوهوف از استونی به پیروزی دست یافت. نماینده کشورمان در دیدار فینال با نتیجه 8 بر 5 مقابل الدیار سکسینبایف از قرقیزستان شکست خورد و به مدال نقره رسید.

در وزن 80 کیلوگرم حبیب اله ترابی در دور نخست با نتیجه 6 بر 4 تسند آیوش جانلاوتسوگزول از مغولستان ار از پیش رو برداشت اما در دور بعد با نتیجه 7 بر 4 مغلوب بهروز گل محمدزودا از تاجیکستان شد و به عنوان ششم رسید.

در وزن 90 کیلوگرم امیررضا بوداغی در دور اول با نتیجه 3 بر صفر راهول دوتری از هند را مغلوب کرد وی در دور بعد مقابل سوحباتار تسوگتسومبر از مغلوستان به برتری دست یافت اما در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 4 بر صفر مغلوب سیلاپبردی نوریف از ترکمنستان شد و به عنوان چهارم رسید.

در این مسابقات دیدارهای رده‌بندی برگزار نشد و یک مدال برنز بر اساس امتیازات کشتی گیران به آن‌ها اهداء شد.

امروز در مسابقات 2 وزن پایانی، حسن غفاری و پوریا رمضانی در اوزان 100 و 100+ کیلوگرم به مصاف حریفان خود می‌روند.

فدراسیون کشتی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر