کد خبر: 849877 A

حضور مطهری در استقلال و بازگشت تبریزی به ذوب آهن دو انتقال قریب الوقوع پنجره زمستانی هستند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پنجره نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران چند روزی است که باز شده و تیم‌های مختلف هم به فراخور نیاز و بودجه خود در تلاش هستند تا نقاظ ضعف‌شان را در این مقطع برطرف کرده و تقویت شوند.

یکی از انتقالاتی که در یک سال و نیم اخیر زیاد صحبت آن مطرح بوده حضور ارسلان مطهری، مهاجم ذوب آهن در استقلال است. مطهری که همیشه خود را علاقه‌مند به باشگاه استقلال می‌داند و بارها عنوان کرده آرزویش پوشیدن پیراهن این تیم است، در چند مقطع مختلف در فهرست خرید آبی‌پوشان قرار داشته ولی هیچ وقت این انتقال نهایی نشده است.

با این وجود عملکرد خوب وی در ترکیب ذوب آهن در فصل گذشته و مقطعی از نیم فصل نخست لیگ نوزدهم بازهم پرونده حضور این بازیکن در استقلال را باز کرده و بعید نیست در همین نیم فصل شاهد جدایی او از جمع سبزپوشان و پیوستنش به استقلال باشیم.

مطهری که از اوضاع ذوب آهن راضی نیست پس از شکست مقابل سایپا در هفته شانزدهم رسماً اعلام کرد که قصد ماندن در این تیم را ندارد و درخواست رضایت‌نامه داده است.

ذوبی‌ها البته به واسطه قراردادشان با ارسلان قصد ندارند او را به راحتی از دست بدهند و با توجه به مشکلاتی که در خط حمله دارند به دنبال جذب بازیکن هستند و از همین رو شاید جدایی مطهری کلید جذب مهاجم جدید این تیم باشد.

باشگاه استقلال که قصد دارد در نیم فصل تبریزی را به تیم دیگری واگذار کند از این موضوع برای دادن پیشنهاد معاوضه او با مطهری را به ذوبی‌ها ارائه دهد.

تبریزی سال‌های خوبی را در ذوب آهن داشته و الان که اوضاع جالبی در استقلال ندارد شاید بازگشت به اصفهان و پوشیدن پیراهن سبز تیم سابقش بتواند به بازگشت وی به روزهای اوج کمک کند و خود ذوبی‌ها هم به جذب دوباره ستاره سابقشان بی‌میل نیستند.

به نظر می‌رسد شرایط برای این معاوضه میان استقلال و ذوب آهن فراهم است و تمایل 4 جانبه در این میان وجود دارد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به زودی شاهد جابجایی این دو بازیکن هستیم.

ذوب آهن استقلال تهران ارسلان مطهری مرتضی تبریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر