کد خبر: 849762 A

هافبک فصل گذشته تیم پرسپولیس شرایط خوبی در تیم شهرخودرو دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، یحیی گل‌محمدی در فصل نوزدهم بسیاری از بازیکنان تاثیرگذار تیمش را همچون مرتضی‌منصوری، مسعود ریگی، بهنام برزای، عبدالله حسینی، فرشاد هاشمی و رضا ناصحی را از دست داد، با خروج این نفرات گل‌محمدی با خرید سید مهدی رحمتی دروازه‌بان سرشناس استقلال خیال خود را نسبت به حفاظت و مراقبت از دروازه راحت کرده باشد. همچنین در کنار جذب این بازیکن منادی دروازه‌بان جوان سایپا را نیز به خدمت گرفت تا در کنار رحمتی یک گلر جوان هم در ترکیب این تیم حضور داشته باشد.

دو بازیکن دیگر از جمع بازیکنان مازاد استقلال هم به مشهد آمدند تا جمع استقلالی‌های سابق در مشهد جمع شود. فرشاد محمدی مهر و روح الله باقری پس از آنکه متوجه شدند در فهرست دلخواه استراماچونی جایی ندارند با حضور در دفتر فرهاد حمیداوی قرارداد خود را با این باشگاه امضا کردند.

علی علیزاده و فرشاد فرجی بازیکنان فصل پیش نساجی مازندران دو خرید دیگر پدیده شهرخودرو بودند که برای حضور در ترکیب تیم یحیی به حمیداوی پاسخ مثبت دادند. آخرین بازیکن لیگ برتری هم بازیکن مازاد تیم فوتبال پرسپولیس بود که به دلیل نبود تمایل کالدرون به وی از این تیم جدا شد. با اضافه شدن نام سروش رفیعی به ترکیب تیم یحیی پازل تاکتیکی گل محمدی برای این فصل تکمیل شد.

سروش رفیعی از جمله بازیکنان پرسپولیس بود که موفق شد طی ۲ دوره مختلف حضور در این تیم، به ۲ قهرمانی در لیگ و یک قهرمانی در جام حذفی دست پیدا کند، وی پیش از این با فولاد خوزستان هم طعم قهرمانی در لیگ برتر را چشیده‌ بود.

رفیعی با وجود پیشنهادهای مختلفی از تیم‌های داخلی و خارجی در نهایت با عقد قراردادی ۲ ساله به شهرخودرو پیوست تا این باشگاه با به خدمت گرفتن این هافبک 29 ساله تقریبا به کار خود حوزه نقل و انتقالات پایان داده باشد.

هافبک پیشین تیم پرسپولیس در این فصل از رقابت‌های لیگ توانسته است برای تیم شهرخودرو دو پاس گل کلیدی بدهد.

وی در بازی مقابل ذوب‌آهن در هفته هفتم لیگ‌برتر در دقیقه 42 زمانی که توپ به او رسید توانست پس از یک سر توپ زیبا مدافع روبه روی خود را محو کرده و با یک سانتر دیدنی و دقیق، قاسمی نژاد را در موقعیت فوق العاده قرار دهد تا این بازیکن با یک ضربه سر محکم دروازه یوسف بهزادی را باز کندو شهرخودرو به سه امتیاز حیاتی این دیدار دست پیدا کند.

همچنین او در هفته شانزدهم لیگ برتر در بازی مقابل پیکان که در ورزشگاه امام‌رضا (ع) برگزار شد توانست شهرخودرو را که یکی از مدعیان بالای جدول به شمار می‌رفت ولی در هفته‌های اخیر نتایج قابل قبولی نگرفته بود و 4 هفته از پیروزی دور مانده بود را با یک پاس گل بسیار زیبا در دقایق پایانی این دیدار محمد حسین مرادمند مدافع تیم شهرخودرو را صاحب موقعیت کند تا شهرخودرو بتواند با کسب سه امتیاز خانگی خودش را در جمع مدعیان قهرمانی نگه دارد و این پاس گل بتواند، روزهای خوب و روشن سروش رفیعی را دوباره برای دوست داران او زنده کند.

یحیی گل محمدی سروش رفیعی شهرخودرو خراسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر