کد خبر: 849600 A

سرمربی نساجی مازندران گفت: بازیکن قراردادش را فسخ می‌کند اما هنوز بازی‌های نیم فصل تمام نشده؛ فدراسیون فوتبال با این کار تیشه به ریشه تیم‌های خصوصی می‌زند. درست است که بازیکن تعهد داشته و باشگاه ما هم باید تا 50 درصد قرارداد را پرداخت می‌کرد اما این زشت است که هنوز بازی تمام نشده این کار انجام شود.

محمدرضا مهاجری سرمربی نساجی مازندران در گفتگو با ایلنا درباره برتری شاگردانش مقابل گل گهر سیرجان گفت: ما در بازی‌های گذشته هم نمایش خوبی به نمایش می‌گذاشتیم ولی به رغم خوب بودن به نتیجه نمی‌رسیدیم. همین باعث می‌شد که هواداران در کنار ما باشند و در ورزشگاه وطنی از ما حمایت کنند. حمایت‌ها سبب شد که این بازیکنان بمانند، کار کنند و انگیزه داشته باشند تا به نتیجه برسند. تیم گل‌گهر با کادر آقای جلالی خیلی خوب و با انگیزه کار کردند؛ آنها هم تیم شایسته ای هستند که متاسفانه جایگاه خوبی ندارند. ما در یک بازی شش امتیازی برنده شدیم تا خودمان را از بین تیم‌های پایین جدولی جدا کنیم. این بازی همدلی نساجی و هواداران بود تا در این مقطع از فصل به نتیجه برسیم.

مهاجری درباره عدم موفقیت نساجی در نیم فصل اول گفت: بالاخره ببینید در بازی ما با شهر خودرو مهدی رحمتی بهترین گلر شد، در بازی با صنعت نفت ناصر سالاری بهترین دروازه‌بان هفته شد و مقابل استقلال تهران هم سید حسین حسینی اینطور بود. در پنج بازی که حداقل ما داشتیم دروازه بان‌های حریف بهترین گلر هفته شدند. این نشان می‌دهد که چه در داخل و خارج از خانه فشار زیادی روی دروازه حریف می‌آوریم. حتی مقابل ذوب آهن اصفهان هم که شکست خوردیم دروازه بان‌شان بهترین هفته شد. این نشان می‌دهد که در مسیر درستی قرار داریم و باید با تمرکز بیشتر ادامه بدهیم.

سرمربی نساجی مازندران درباره وضعیت مصدومان تیمش گفت: میلاد سرلک از ناحیه بینی دچار شکستگی شد اما حسن جعفری و علی شجاعی به نظرم چمن مصنوعی اصلی‌ترین دلیل مصدومیت شان است. همچنین فشار بازی‌ها هم خیلی زیاد است چرا که مثلاً به فاصله سه یا چهار روز باید در چمن مصنوعی بازی کنیم. 

مهاجری درباره جدایی فرهاد صنیعی فر و مالکیت رضا حدادیان در باشگاه نساجی گفت: مطمئنا اگر آقای صنیعی فر نبودند یکسری از مشکلات حل نمی‌شد و با این شرایط سختی حتی تیم‌های دولتی هم مشکل دارند چه برسد به تیم‌های خصوصی. به هر حال یک مقدار اختلاف سلیقه بین دو مالک وجود داشت که الان با تک کارته شدن همه چیز خوب است. نه اینکه بخواهم بگویم آقای صنیعی فر بد بوده، نه. این در جایگاه من نیست و خیلی هم از بابت زحماتی که برای تیم کشیده‌اند متشکریم. از نظر من آقای صنیعی فر اتفاقا یک نوع گذشت است و امیدوارم که موفق باشند.

سرمربی نساجی در پاسخ به این سوال که راه حلی برای مشکلات مالی مطرح شد یا خیر بیان داشت: باید بنشینیم و جلسه‌ای ترتیب بدهیم. قرار است با آقای حدادیان در جلسه‌ای شرکت کنیم و راجع به مسائل مختلف صحبت کنیم. ایشان تا به امروز به تعهداتشان عمل کرده‌اند و امیدواریم که در ادامه هم اینگونه باشد و در همکاری با هم برای موفقیت نساجی تلاش کنیم.

رضا مهاجری در این خصوص که گفته می‌شود با این وجود قرار است از نساجی دور شود گفت: فعلا در خدمت نساجی هستم. پیشنهادی که به دستم نرسیده، اگر به دست شما رسیده است به ما هم بگویید(با خنده.) فعلا صحبتی با من نشده و پیشنهادی ندارم.

سرمربی سرخپوشان قائمشهری درباره تعلیق فعالیت این تیم در نقل و انتقالات زمستانی همچنین گفت: در این باره باید با آقای حدادیان صحبت کنید. قطعا وقتی ایشان مالکیت را پذیرفته به مشکلات هم فکر می‌کند و آگاه هستند که مشکلاتی بر سر راه است. اگر قرار است نتیجه بگیریم باید اینگونه مسائل حل شوند و بدون دغدغه ادامه بدهیم.

مهاجری با گلایه از فدراسیون فوتبال افزود: سوالم این است که کجای دنیا در میان مسابقات به بازیکن اجازه داده می‌شود که قراردادش را فسخ کند. ما هنوز بازی مقابل پرسپولیس در هفته یازدهم را انجام نداده‌ایم و این یعنی هنوز نیم فصل اول برای ما پایان نیافته است. بازیکن قراردادش را فسخ می‌کند اما هنوز بازی‌های نیم فصل تمام نشده؛ فدراسیون فوتبال با این کار تیشه به ریشه تیم‌های خصوصی می‌زند. درست است که بازیکن تعهد داشته و باشگاه ما هم باید تا 50 درصد قرارداد را پرداخت می‌کرد اما این زشت است که هنوز بازی تمام نشده این کار انجام شود. چرا فدراسیون چنین کاری انجام می‌دهد؟ الان چطور من به جای 6 بازیکن بروم و 6 بازیکن دیگر بیاورم. این مشکل ماست و امیدواریم که حل شود. این برای مشکلات اول فصل است که قراردادها چطور تعیین شده است. الان ما باید چکار کنیم؟

سرمربی نساجی ادامه داد: وقتی بازی‌ها ادامه دارد چطور الان جای خالی چهار بازیکن را جبران کنیم. الان باید در کمتر از 24 ساعت بازیکن بگیریم و به او بازی بدهیم. واقعا چنین چیزی شدنی است؟ فدراسیون باید خیلی هوشیار باشد. ما با هر مشکلاتی که داشتیم با برنامه‌های فدراسیون همکاری کردیم و اینطور نمی‌شود که همیشه این تعامل از سمت ما باشد. الان هم دو بازیکن خوب و فعال را به تیم امید داده‌ایم و با برنامه‌های تیم ملی هم همراهی کردیم. 

فدراسیون فوتبال نساجی مازندران محمدرضا مهاجری رضا حدادیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر