کد خبر: 849162 A

رحمتی همچنان مرد مورداعتماد مشهدی‌ها

سپاهان و ماشین سازی بیشترین سهم را در تیم منتخب هفته شانزدهم داشتند.

به گزارش ایلنا، هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر هم با برگزاری 8 دیدار به پایان رسید. در این میان مثل همیشه برخی از بازیکنان عملکرد خوبی در ترکیب تیم خود داشتند که تیمی منتخب از این نفرات تشکیل دادیم:

 

دروازه‌بان: مهدی رحمتی (شهر خودرو)

گلر با تجربه شهر خودرو این روزها در ترکیب تیمش عملکرد خوبی دارد و نشان از روزهای اوجش دارد و قرار گرفتنش در ترکیب منتخب هفته برای دومین هفته متوالی این موضوع را به اثبات می‌رساند. در برتری یک بر صفر شهر خودرو مقابل پیکان هم بدون شک گلر این تیم نقش پررنگی دارد و چند بار با واکنش‌های به موقعش مانع از باز شدن دروازه شد.

 

مدافع میانی: محمدرضا خانزاده (تراکتور)

این روزها در نبود سلیمی در مرکز خط دفاعی تراکتور مسئولیت خانزاده پررنگ‌تر از همیشه بوده و از پس این مسئولیت هم به خوبی بر آمده است. خانزاده در دیدار با نفت مسجد سلیمان هم از بهترین‌های تیمش بود و برای همین در جمع برترین‌های هفته قرار می‌گیرد.

 

مدافع میانی: دوسانتوس (ماشین‌سازی)

ماشین‌سازی در دیدار با استقلال دست به کار بزرگی زد و یکی از آماده‌ترین تیم‌های این روزهای لیگ برتر را توانست در ورزشگاه آزادی و مقابل چشم هوادارانش شکست دهد. علاوه بر عملکرد خوب نفرات هجومی تیم، بازیکنان دفاعی هم نقش پررنگی در این برتری داشتند و در صدر آنها مدافع برزیلی این تیم قرار دارد.

 

مدافع میانی: آرمین سهرابیان (سایپا)

مدافع با تجربه سایپا و از معدود نفرات با تجربه ترکیب نارنجی پوشان در رقم خوردن نتیجه خوب بازی با ذو‌ب‌آهن نقش پررنگی داشت و علاوه بر نمایش خوب در خط دفاع، یک گل هم به ثمر رساند تا شکست تلخی برای ذوبی‌ها رقم بخورد.

 

هافبک دفاعی: اکبر ایمانی (تراکتور)

ایمانی در لیگ نوزدهم هم مثل فصل قبل از نفرات کلیدی تراکتور بوده و عملکرد خوبی در ترکیب این تیم داشته و در دیدار با نفت مسجد سلیمان هم تک گل سه امتیازی تیمش را به ثمر رساند و اولین شکست نفتی‌ها را در لیگ رقم زد تا مزد بازی خوبش را بگیرد.

 

هافبک هجومی: محمد قادری (ماشین سازی)

گل زیبایی در دیدار مقابل استقلال به ثمر رساند و کلید برتری تیمش در این دیدار بود. او با جایگری خوب خودش و دید بالا و ضربه‌ای دقیق حسین حسینی را مغلوب کرد و ماشین‌سازان با زدن این گل برای پیروزی در ورزشگاه آزادی روحیه گرفتند. قادری علاوه بر این گل بارها خط دفاع استقلال را با حرکاتش آزار داد.

 

هافبک هجومی: محمدرضا حسینی (سپاهان)

این روزها در ترکیب سپاهان فوق‌العاده ظاهر می‌شود و بود نبود او تاثیر زیادی در کیفیت بازی طلایی‌پوشان دارد. حسینی در دیدار مقابل شاهین 2 پاس گل داد و روی یک گل هم تاثیر مستقیم گذاشت تا یکی از 2 بازیکن تاثیرگذار تیمش در این بازی باشد و همه این‌ها در شرایطی رقم خورد که او در دقیقه 18 در برخورد با گادرانی پایش ضربه خورد و با مصدومیت بازی کرد.

 

هافبک هجومی: مهدی ترابی (پرسپولیس)

این روزها یکی از آماده‌ترین بازیکنان لیگ برتر و ستاره بی‌چون و چرای ترکیب پرسپولیس است و برای چندمین بار در فصل موفق شد گل 3 امتیازی برای سرخپوشان به ثمر رسانده روی توانایی و مهارت فردی خود گره بازی تیمش را باز کند. اگر ترابی نبود پرسپولیس امتیازات کمتری تا اینجای کار گرفته بود و در بازی با پارس جم هم این کار را برای تیمش تکرار کرد.

 

مهاجم کناری: بابک مرادی (ماشین سازی)

او هم در کنار قادری روز خوبی در دیدار با استقلال در ورزشگاه آزادی داشت و در سمت راست نفوذهای خوبی به سمت دروازه آبی‌پوشان داشت و چند بار مدافعان این تیم را وادار کرد رویش خطا کنند. اگر مرادی خوش شانس بود فرصت این را داشت که دروازه استقلال را باز کند. نمایش خوب مرادی در کنار چند بازیکن دیگر ماشین سازی در این دیدار باعث شد استقلال مقابل هوادارانش شکست سختی را تجربه کند.

 

مهاجم کناری: محمدرضا سلیمانی (سایپا)

بعد از اینکه شروع خوبی در بازی‌های پیش فصل و شروع فصل برای نارنجی‌پوشان داشت تا مدت‌ها خاموش بود و اثری از او در دیدارهای سایپا نمی‌دیدیم و آمار عجیب خط حمله این تیم و هفته‌های متوالی گل نزدن نشان از عملکرد نه چندان خوب او و سایر مهاجمان تیم داشت ولی بازی با ذوب آهن اوج‌گیری دیگری برای شاگردان صادقی بود و سلیمانی هم با بازی خوب و زدن یکی از 3 گل تیمش این کار را تکمیل کرد.

 

مهاجم نوک: کی‌روش استنلی (سپاهان)

مهاجم برزیلی سپاهان و آقای گل فصل گذشته لیگ برتر در لیگ نوزدهم تا اینجای کار کم فروغ بود و اگرچه گل‌های حساسی در دیدار با پرسپولیس و تراکتور به ثمر رسانده بود ولی زدن تنها 3 گل در 14 بازی نشان از افت محسوس او داشت ولی بازی با شاهین به نوعی اوج‌گیری دوباره وی بود و به تنهایی 3 گل از 5 گل تیمش را به ثمر رساند تا دوباره مدعی آقای گلی شود.

 

Screenshot_2019-12-21 Football Formation Creator - Make Your Team and Share Tactics

لیگ برتر فوتبال تیم منتخب هفته شانزدهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر