کد خبر: 849085 A

با لغو بازی استقلال و سپاهان در جام حذفی ، خوشحال ترین فرد حمید استیلی است چرا که می تواند چند تن از مهمترین بازیکنان تیم امید را در اردوی آماده سازی قطر همراه داشته باشد.

به گزارش ایلنا، محمد محبی و امیدنورافکن می توانند دو تا از مهمترین مهره های تیم امید در مسیر صعود به المپیک باشند و تا قبل از امروز مشخص نبود که آیا استیلی می تواند این دو بازیکن را در اردوی تیم داشته باشد یا نه؟

مصاحبه امیرقلعه نویی بعد از بازی سپاهان برابر شاهین بوشهر به نوعی آب پاکی را روی دست سرمربی تیم امید ریخت چرا که گفت برای بازی حساس جام حذفی تیمش برابر استقلال به دو بازیکن تیمش نیاز دارد. موضوعی که باعث شده بود استیلی در مصاحبه ای که در "تلویزیون اینترنتی آنتن" و "ورزش سه" داشت اعلام کند که هرجوری هست می خواهد روزجمعه بازیکنانش را جمع و جور کرده و به قطر برود.

او حالا می تواند با خیال راحت راهی قطر شود چرا که قرار است محمد محبی، امیدنورافکن و مهدی قائدی سه بازیکن رده سنی زیر23 سال سپاهان و استقلال با پرواز فردا به کاروان تیم امید در قطر ملحق شوند. بی تردید برای استیلی که در اینروزها فشار و استرس زیادی را تحمل می کرد این می تواند بهترین اتفاق ممکن باشد.

استقلال و سپاهان بازی تیم ملی جام حذفی قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر