کد خبر: 849061 A

هافبک - مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: اعضای هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن تصمیم گرفتند که با جدایی علیرضا منصوریان تصمیمی به سود تیم بگیرند، اما هیچ اتفاقی نیفتاد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا خلتعبری پس از شکست 3 بر یک ذوب‌آهن مقابل سایپا در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال با اشاره به جدایی علیرضا منصوریان، اظهار داشت: منصوریان با خیلی از بازیکنان ذوب‌آهن رفیق بود. جدایی او برای ما ناراحت‌کننده بود. این موضوع با تصمیم هیئت مدیره باشگاه اتفاق افتاد و آنها می‌خواستند تصمیمی به سود ذوب‌آهن بگیرند، اما متأسفانه هیچ اتفاقی نیفتاد و بازی را واگذار کردیم. تیم ما مشکل فنی ندارد و بیشتر مشکل روحی دارد.

وی در مورد اینکه چه گزینه‌ای مدنظر مسئولان باشگاه ذوب‌آهن برای هدایت این تیم است، تصریح کرد: خبر ندارم چه کسی می‌آید، اما امیدوارم هر فردی انتخاب می‌شود، بتواند ذوب‌آهن را از این شرایط خارج کند. ذوب‌آهن تیم باریشه‌ای است.

هافبک - مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره اینکه آیا پیشنهادی برای نیم‌فصل دوم دارد یا نه، خاطرنشان کرد: هر بازیکنی می‌تواند پیشنهاد داشته باشد. اگر پیشنهادی داشته باشم، مشکلی با باشگاه ندارم و با آنها در صورتی که شرایط برای ادامه همکاری مهیا نباشد، صحبت خواهم کرد. این مسئله نه تنها برای من، بلکه برای همه‌ی بازیکنان صدق می‌کند.

خلعتبری در مورد صحنه‌ای که ابتدا داور به سود ذوب‌آهن پنالتی اعلام کرد، اما تصمیمش را عوض کرد، گفت: آن صحنه پنالتی نبود و داور وسط اشتباه کرد. داور وسط و کمک داور پنالتی گرفتند، اما اکبریان داور کنار خط آن را رد کرد. سال گذشته در یکی از بازی‌های‌مان، اکبریان داور وسط بود و بازیکن حریف با ضربه‌ای که به من زد، باعث شد رباط صلیبی و ACL‌ پایم پاره شود. در مورد این اتفاق گفتیم فوتبال است و فدای سرت آقای داور، من حتی پس از آن به اکبریان در مسابقات احترام گذاشته‌ام.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در این بازی، به اکبریان گفتم داور وسط و کمک او می‌گویند پنالتی، ولی شما گفتید نه. بگذارید اشتباه داوری یک بار به سود ما باشد نه اینکه همیشه به ضرر ما باشد! البته اکبریان جزو داوران خوب ماست و هر وقت داور وسط بوده، اجازه می‌دهد بازیکنان فوتبال بازی کنند.

ذوب آهن اصفهان محمدرضا خلعتبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر