کد خبر: 848782 A

مربی تیم سایپا تهران در نشست خبری گفت: قطعا ذوب آهن با اصول منصوریان بازی می‌کند و دستیاران او تیم را هدایت خواهند کرد و بازی سختی خواهیم داشت.

به گزارش ایلنا، بیژن طاهری که در غیاب ابراهیم صادقی، سرمربی سایپا تهران در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ذوب آهن اصفهان حاضر شده بود در ابتدا اظهار داشت: یک بازی سخت مانند همه بازی‌ها داریم. شرایط ما طوری است که نمی‌توانیم بگوییم تیم ما جوان است و الان باتجربه شدیم. در هر بازی ۵، ۶ موقعیت گل خلق می‌کنیم اما با بدشانسی توپ‌های ما گل نمی‌شود. امیدوارم این معضل هر چه زودتر حل شود. باید در نیم فصل تیم خودمان را تقویت کنیم تا با قدرت بیش‌تری در مسابقات ظاهر شویم.

مربی سایپا در واکنش به عدم حضور سرمربی ذوب آهن در این بازی گفت: تجربه ثابت کرده که تیم‌ها در این شرایط انگیزه بیش‌تری خواهند داشت. منظورم فقط منصوریان نیست بلکه درباره تمام تیم‌ها می‌گویم. قطعا ذوب آهن با اصول منصوریان بازی می‌کند و دستیاران او تیم را هدایت خواهند کرد و بازی سختی خواهیم داشت.

طاهری درباره نتایج این فصل سایپا گفت: خوشبختانه فاصله امتیازها در جدول رده‌بندی به حدی زیاد نیست که تیمی از جایگاه چهاردهم جدول بالاتر نیاید. ضمن این که به آقای صادقی اعتقاد راسخ داریم و با یک سه امتیاز می‌توانیم چندین پله صعود کنیم. از طرفی جوانان سایپا سرمایه‌های فوتبال ایران هستند. برنامه ما برای دو سال دیگر است و ان‌شاء‌الله دو سال دیگر سهمیه آسیا کسب می‌کنیم.

او درباره مشکل گلزنی تیمش در این فصل خاطرنشان کرد: ما موقعیت خلق می‌کنیم اما نمی‌توانیم گل بزنیم. این مشکل در دنیا مرسوم است. مطمئنم در بازی‌های آینده این موقعیت‌ها گل می‌شود. در لیگ خودمان تیم‌های زیادی نتوانستند موقعیت‌های خود را گل بزنند. امیدوارم که بعد از چندین هفته بتوانیم به پیروزی برسیم.

مربی سایپا درباره برنامه این تیم در فصل نقل و انتقالات گفت: اصلا بازیکن خارجی مدنظر ما نیست. چندین بازیکن خوب و باتجربه داخلی را مدنظر داریم که در کنار جوانان یک مجموعه کامل را تشکیل بدهند.

طاهری درباره سفر بازیکنانش به همراه تیم ملی امید به قطر بعد از بازی فردا اظهار کرد: بازیکنان ما فردا عازم قطر می‌شوند چرا که دیگر بازی نداریم و بازی‌ها تعطیل خواهد شد.

بیژن طاهری سایپا تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر