کد خبر: 848711 A

بازیکن 24 ساله ژاپنی با عقد قرارداد رسمی به تیم لیورپول ملحق شد.

به گزارش ایلنا، باشگاه فوتبال لیورپول تایید کرد توافق با ردبول سالزبورگ برای انتقال تاکومی مینامینو نهایی شده است. مهاجم میل پوش ژاپنی پس از نهایی شدن توافق شخصی و حضور در تست پزشکی به طور رسمی از اول ژانویه تبدیل به بازیکن سرخ‌ها خواهد بود.

مینامینو به سایت رسمی باشگاه لیورپول گفت: "این یک رویا بوده، آرزوی من این بود که بازیکن لیورپول باشم و من بسیار هیجان زده هستم که این لحظه به حقیقت پیوست. بازی در لیگ برتر یکی از اهداف من بود. فکر می‌کنم لیگ برتر بالاترین لیگ در سطح جهان است؛ من فکر می کردم اگر کار من به عنوان یک فوتبالیست پیشرفت کنم، روزی می‌توانم در لیگ برتر بازی کنم."

مینامینو2

مینامینو

او ادامه داد: "اما من هرگز فکر نمی‌کردم که بتوانم در این تیم بازی کنم و واقعاً از این اتفاق خوشحالم. من مشتاقانه منتظر شروع هستم. هدفم قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا و کمک به تیم است."

مینامینو در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل جاری دو بار با لیورپول رو به روشده بود. درمجموع، مینامینو 199 بازی برای سالزبورگ انجام داد و 64 گل به ثمر رساند ، در حالی که او 22 بازی ملی برای ژاپن انجام داده و 11 گل ملی دارد.

لیورپول سالزبورگ تاکومی مینامینو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر