کد خبر: 848657 A

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تهران گفت:ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که استراماچونی را برای بازی مقابل سپاهان روی نیمکت‌مان داشته باشیم شبانه‌روز تلاش می‌کنیم تا مشکل پرداخت حقوق این مربی را حل کنیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، کامران منزوی عضو هیات مدیره استقلال از تلاش شبانه‌روزی این اعضا برای بازگشت دوباره استراماچونی به تیم خبر دارد و حتی اعلام کرد وزیر نیز در این بار از اعضا درخواست‌هایی نیز داشته است. با منزوی درباره آخرین شرایط حضور استراماچونی و همچنین دیدار استقلال و سپاهان به صحبت پرداختیم.

*چرا مشکل استراماچونی اینقدر ادامه دار شده و حل نمی‌شود؟

ما با استراماچونی از نظر پولی مشکلی نداریم مشکل اصلی ما با استراماچونی موانع قانونی است یعنی اینکه واریز کردن این همه پول و حل کردن آ‌ن در اروپا به همین راحتی نیست. بیشتر از یک مقداری اگر بخواهیم پول به حساب ایشان واریز کنیم حساب مسدود خواهد شد از طرف دیگر نمی‌توان از طریق شخص ثالث نیز به حساب ایشان پول واریز کرد. در حال پیدا کردن راه‌حلی برای این موضوع هستیم.

*خیلی‌ها می‌گویند اگر یک روز زودتر از مدیریت استقلال می‌رفت استراماچونی دراین تیم می‌ماند 

این مساله چه ربطی به رفتن فتحی دارد فکر نمی‌کنم یک مربی حرفه‌ای به چنین مسائلی فکر کند الان که فتحی رفته چرا ایشان باز نمی‌گردد. 

*شایع شده بود در یک ویلا در لواسان تصمیمات استقلال را می‌گیرید

اصلا چنین چیزی نیست ما در وزارت ورزش حضور داشتیم و از آنجا با جاهای مختلف در تماس بودیم جالب است بعد از اینکه گفتند ما در لواسان هستیم شماره تلفن ما در فضای مجازی پخش شد و همه‌اش به ما بد و بیراه می‌گویند.

*فتح اله زاده به عنوان عضو جدید هیات مدیره استقلال انتخاب شد

با درخواست خلیل‌زاده رئیس هیات مدیره ایشان به عنوان عضو جدید هیات مدیره انتخاب شد و قرار است به زودی در خصوص مدیرعامل نیز تصمیم‌گیری خواهد شد.

*چرا در جلسه شما فتحی نیز حضور داشت

این مساله در اختیار مجمع است سه وزیر نیز در مجمع استقلال تصمیم‌گیری می‌کنند وزیر کار و امور اجتماعی، وزیر دارایی و وزیر ورزش. به امید خدا روزی هم مجمع تصمیم‌گیری کند.

*ستار همدانی هم به عنوان سرپرست جدید استقلال انتخاب شد

با انتخاب اعضای هیات مدیره ایشان به عنوان سرپرست جدید استقلال انتخاب شد و امیدواریم در کارش موفق شود.

*بالاخره پیش بینی شما از حضور استراماچونی در ایران چیست

ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که استراماچونی را برای بازی مقابل سپاهان روی نیمکت‌مان داشته باشیم شبانه‌روز تلاش می‌کنیم تا مشکل پرداخت حقوق این مربی را حل کنیم. 

*اما ظاهرا قرار است بازی استقلال – سپاهان بدون ملی‌پوشان برگزار شود

ما بدون ملی‌پوشان جلوی سپاهان بازی نمی‌کنیم این بازی مرگ و زندگی است و قطعا باید با تمام قوا در این بازی حاضر شویم البته که در این بازی یک سورپرایز دیگر نیز برای هواداران خواهیم داشت.

*در پایان اگر صحبتی مانده بفرمایید

مطمئن باشید هیچ کدام از مسئولین استقلال کوتاهی نمی‌کنند حتی در جلسه‌ای که با وزیر داشتیم دستور داریم باید به درخواست هواداران احترام گذاشت و تمام تلاش‌تان را بگذارید تا این مربی محبوب هواداران به تیم بازگردد.

استقلال تهران کامران منزوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر