کد خبر: 848593 A

تمامی بازیکنان پارس از لحاظ ذهنی خسته هستند

مدافع تیم پارس‌جنوبی جم در خصوص جدایی فراز کمالوند، بحران‌های مالی باشگاه و بازی با پرسپولیس صحبت کرد.

مهدی ترکمان در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، در خصوص استعفا و جدایی فراز کمالوند سرمربی تیم پارس‌‌جنوبی جم اظهار داشت: استعفای آقای کمالوند قابل پیشبینی بود، به این دلیل که ایشان چند هفته پیش هم این موضوع را اعلام کرده بودند. متاسفانه انقدر مشکلات تیم و بدشانسی‌های ما ادامه پیدا کرد که ایشان هم در نهایت مجبور به استعفا شدند. ما دوست نداشتیم که آقای کمالوند از تیم جدا شود ولی خوب از طرفی هم به ایشان حق می‌دهیم و به تصمیم ایشان احترام می‌گذاریم. 

وی درخصوص بحران‌های مالی در باشگاه پارس‌جنوبی تاکید کرد: هنوز مشکلات تیم به طور کلی رفع نشده است. تمامی بازیکنان در یک خوابگاه هستیم و هر روز صبح برای تمرین می‌رویم دوباره به خوابگاه‌ برمی‌گردیم. همگی ما از لحاظ ذهنی بسیار خسته هستیم و دوست داریم که هرچه سریع‌تر مشکلات تیم ما پارس برطرف شود. 

مدافع تیم پارس جنوبی در پاسخ به این سوال که اگر پیشنهادی از تیم دیگری داشته باشد از این تیم جدا می‌شود یا خیر گفت: بله از تیم‌های دیگر پیشنهاد دارم ولی هنوز تصمیم قطعی به جدایی از تیم نگرفتم بدون شک اگر شرایط به همین شکل ادامه پیدا کند چون از نظر ذهنی خیلی خسته شده‌ام از تیم جدا خواهم شد. 

ترکمان درپاسخ به اینکه در بازی حساس فردا مقابل پرسپولیس چه کسی هدایت تیم را به عهده خواهد داشت گفت: درحال حاضر کادر فنی پارس آقایان محبی، بابک عبادی، نوری و جم رتبه هستند که مسئولیت تمرین دادن بازیکنان را به عهده دارند. تمامی بازیکنان هم وظیفه دارند به خاطر باشگاه و احترام به هواداران دوست‌داشتنی جم برای تمامی بازی‌های باقی مانده آماده باشند و بهترین عملکرد خودشان را به نمایش بگذارند امیدوارم که بتوانیم در این بازی دست پر از زمین مسابقه خارج شویم. 

وی درخصوص گزینه‌های مطرح شده به عنوان سرمربی جدید پارس‌جم گفت: هیچ اطلاعی در این مورد ندارم. مدیریت تیم و مدیرعامل  باید در این خصوص تصمیم‌گیری کنند و تشخیص بدهند که چه گزینه‌ای برای سرمربی‌گری تیم در این شرایط مناسب‌تر خواهد بود.

گفتگو: ترنم کشاورز

پرسپولیس پارس جنوبی جم مهدی ترکمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر