کد خبر: 847839 A

پژمان منتظری در زمستان به لیگ برتر فوتبال ایران برمی‌گردد و مقصد او سپاهان اصفهان خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، باشگاه سپاهان اصفهان برنامه‌های نقل و انتقالات زمستانی را طبق لیست امیرقلعه نویی آغاز کرده است و در ابتدای کار با مدافع اسبق استقلال و تیم ملی فوتبال ایران وارد مذاکره شد.

پژمان منتظری، کاپیتان فصل گذشته استقلال تهران پس از اینکه برای تمدید قرارداد با آبی پوشان به توافق دست نیافت مجددا لژیونر شد. او به تیم الشحانیه پیوست و مهرداد پولای همبازی شد. منتظری با گذشت کمتر از 6 ماه حضور در قطر دوباره در مسیر بازگشت به ایران قرار گرفته است.

مدافع اهوازی که قراردادش با فرا رسیدن تابستان به پایان می‌رسد با قرار گرفتن در 6 ماه پایانی قراردادش به مذاکره با تیم سپاهان اصفهان مشغول شده است. منتظری که با نظر قلعه نویی در لیست خرید قرار گرفته مذاکرات موفقی را هم پشت سر گذاشته و قرار است با فرا رسیدن تعطیلات تیم فصل لیگ ستارگان قطر به ایران سفر کند تا مذاکرات نهایی بین طرفین صورت بگیرد.

تیم الشحانیه با گذشت 10 هفته از مسابقات لیگ ستارگان قطر بدون پیروزی با 4 تساوی و 6 شکست تنها 4 امتیاز کسب کرده و در قعر جدول رده بندی لیگ 12 تیمی ایستاده است. ظاهرا نتایج ضعیف تیم الشحانیه موجب شده تا منتظری برای جدایی اقدام کند.

امیر قلعه نویی سپاهان اصفهان پژمان منتظری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر