کد خبر: 847575 A

شاگردان نکونام صبح امروز تمرینشان را در زمین اختصاصی خود برگزار کردند.

به گزارش ایلنا، تیم فولاد خوزستان در حالی در این هفته از مسابقات برابر تراکتور در تبریز با یک گل شکست خورد که به نظر می‌رسد گل تیم تراکتورسازی در حالت خطا به ثمر رسیده و این موضوع به شدت مورد انتقاد کادرفنی و باشگاه فولاد قرار گرفته است. پیش از گلزنی رضا اسدی، محمدرضا خانزاده با دست توپ را به هم‌تیمی خود می رساند که از چشمان داور دور ماند.

شاگردان نکونام تمرین امروز خود را در حالی در زمین شماره یک تمرینی خود برگزار کردند که بارش باران کار را کمی برای سرخ پوشان مشکل کرده بود. البته تصمیم درست کادرفنی این بود که صبح تمرین برگزار شود چراکه اکنون باران شدیدی در اهواز در حال باریدن است که اجازه تمرین به هیچ تیمی را نمی دهد.

عارف آقاسی و مجتبی نجاریان دو بازیکن حاضر در تیم ملی امید، در تمرین امروز غایب بودند. جواد نکونام که تیمش در نیم فصل اول نتایج نسبتا خوبی با توجه به  بودجه و بازیکنان گرفته، به دنبال این است تا در نقل و انتقالات بتواند تیمش را تقویت کند. آنها باید در اولین بازی دور برگشت در آبادان به مصاف تیم صنعت نفت بروند، دیدار رفت دو تیم با تک گل عقیل کعبی به سود شاگردان اسکوچیچ به پایان رسید.

فولاد خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر