کد خبر: 847573 A

مهاجم استقلال می گوید از تقدیری که در اردوی تیم امید از او شد شوکه شده است.

به گزارش ایلنا، مهدی قائدی در مورد تقدیر در اردوی تیم امید هم گفت:  خود من از این موضوع شوکه شدم به من گفتند که می‌خواهند تقدیر کنند اما علتش را نمی دانستم اما بعدا متوجه شدم به خاطر دادن گرمکنم به یک کودک بود. دستشان درد نکند. هدیه هم یک قاب عکس و لوگوی فدراسیون بود.

او در مورد صعود تیم امید به المپیک هم می گوید: تمام سعی‌مان را می‌کنیم تا این اتفاق بیفتد.

مهاجم استقلال درمورد شرایط تیم امید و اینکه استیلی گفته است همه بازیکنان در اختیار ما نیستند گفت: امروز اولین روز تمرین است و فردا بازیکنان باید به باشگاهشان بازگردند چه کاری می‌توانیم انجام دهیم، تنها کاری که می‌توانیم بکنیم این است که تمرکز خود را روی بازی‌های باشگاه و تیم ملی بگذاریم. امسال هم قسم شدیم که تیم به المپیک برود.

قائدی در مورد تعریفی که استیلی از او کرده هم گفت: لطف خدا بود از مربی‌ام هم تشکر می‌کنم که به من اعتماد کرد و من هم توانستم جواب اعتماد او را  بدهم. امیدوارم استراماچونی زودتر بازگردد اما خبری از وی ندارم. من هم مانند شما خبرها را در سایت‌ها می‌خوانم.

مهاجم استقلال درمورد آقای گلی در لیگ نوزدهم گفت: همه سعی و تلاش من این است که استقلال موفق شود و هدف دومم آقای گلی است. اول به موفقیت استقلال فکر می‌کنم در کنار آن به آقای گلی و بهترین پاسور.

او در مورد نمایش موفق شیخ دیاباته هم گفت:  این  بازیکن که فوق‌العاده است و خیلی خوب بازی می‌کند.

قائدی در مورد شباهت زوج او و دیاباته به زوج لوکاکو و مارتینز در اینتر هم گفت: بازی آنها را دیده ام اما اینجا استقلال است و آنجا اینتر.

او در پایان درمورد اینکه آیا اگر در نیم فصل پیشنهاد داشته باشی از استقلال جدا می‌شوی یا خیر گفت: فعلا بازیکن استقلال هستم.

استقلال تهران مهدی قائدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر