کد خبر: 846452 A

مهدی تارتار در حالی تهدید به استعفا از هدایت تیم نفت مسجد سلیمان کرده که از سوی عده‌ای از هواداران این تیم مورد حمله قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در حالیکه نفت مسجد سلیمان آماده آخرین بازی نیم فصل اول مقابل پارس جنوبی جم می‌شد مهدی تارتار در اعتراض به فضای موجود علیه وی و کادرفنی‌اش اعلام کرد بازی در ورزشگاه تختی جم آخرین حضور او روی نیمکت تیم نفت خواهد بود. مهدی تارتار در حالی این تصمیم را گرفته که در هفته گذشته جو عجیبی روی سکوها علیه او و بازیکنانش پدید آمد. نفت 5 روز پیش در ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان از سایپا میزبانی کرد و با نتیجه دو بر یک پیروز شد تا به سه امتیاز ارزشمند دست پیدا کند.

تارتار و تیمش اگرچه به کسب سه امتیاز و برنده شدن در مسابقه‌ای که یک بر صفر از حریف عقب افتاده بودند، امیدوار شدند ولی با شعارهای تند از سوی بخش مشخصی از ورزشگاه مورد حمله قرار گرفتند. بعد از این شعارها تارتار خطاب به سرپرست سابق این باشگاه اظهارات جنجالی را مطرح کرد. سرمربی نفت وی را در نشست خبری بعد از بازی شخصی پلید خطاب کرد و مدعی شد که او در فضای مجازی مقاصد مشخصی داشته که بازیکنان و اعضای کادرفنی را تخریب کنند. صحبت‌های تارتار واقعیت داشت چرا که عده‌ای بعد از جدایی سرپرست این تیم دست به چنین اقدامی زدند.

داریوش حسن پور که سابقه مخالفت با محمود فکری و در نهایت جدایی این سرمربی را پس از صعود طلایی پوشان به لیگ برتر داشته بعد از اینکه در هفته‌های گذشته با تارتار اختلاف نظر پیدا می‌کند از سمتش برکنار می‌شود. فردی که هیچ سابقه ورزشی نداشته و حضور او با مقاصدی در نزدیکی انتخابات مجلس شورای اسلامی دنبال می‌شد از اقدامات ساده یک سرپرست خبر نداشت و مشکلاتی که ایجاد کرد موجب شد تا تارتار درخواست جدایی‌ وی را به هیات مدیره بفرستد.

با شناسایی دو لیدر باشگاه نفت که با همکاری به همراه حسن پور خواستار جدایی تارتار و شعارهای تند علیه این سرمربی شده بودند، این دو لیدر محروم شده و دیگر حق حضور در ورزشگاه را ندارند. باشگاه نفت مسجد سلیمان با این اقدام خواستار نشان دادن حسن نیت در ادامه همکاری با تارتار بوده و قرار است امکانات و اقدامات لازم برای برطرف کردن مشکلات این سرمربی هرچه سریعتر صورت بگیرد.

مهدی تارتار نفت مسجد سلیمان لیدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر