کد خبر: 846269 A

مدافع تیم ماشین سازی تبریز گفت: از ابتدای فصل همه می‌گفتند که ما سقوط می‌کنیم و کاندید سقوط هستیم.

بابک مرادی مدافع ماشین سازی در گفتگو با ایلنا، درباره برتری مقابل تراکتور در هفته چهاردهم گفت:‌ قبل از این بازی خیلی حاشیه برای ما درست کردند، میگفتند دو تا تیم برای یک مالک است و هزار حرف دیگر. اصلا چنین چیزی نبود و ما فقط روی بازی تمرکز داشتیم. ما خودمان با تمام وجود به این بازی رفتیم. آقا رسول قبل از بازی گفتند از شرافت خودمان و فوتبال آذربایجان مقابل آنهایی که تهمت می‌زنند دفاع کردیم و تلاش کردیم که خدا مزد زحماتمان را داد. 

او ادامه داد: خداراشکر که بازی را دور بر یک هم بردیم؛ اگرچه دربی برادرانه بود. تراکتور و ماشین به نوعی برادر هم هستند و روح پهلوانی و اخلاق ورزشی این حکم را می‌داد که داخل زمین رقابت پاک و بدون شائبه را برگزار کنیم. این بازی نماد فوتبال آذربایجان بود و ما سه امتیاز را به دست آوردیم که خیلی هم راضی کننده بود.

مرادی درخصوص رویارویی با صنعت نفت در آبادان گفت:‌ بازی خیلی سختی داریم و صنعت نفت هم تیم خیلی خوبی است که نتایج آنها همه چیز را به صورت واضح نشان می‌دهد. امیدواریم که بازی تماشاگرپسندی داشته باشیم و با امتیاز به تبریز برگردیم.

بازیکن ماشین سازی درباره جایگاه در جدول رده بندی عنوان کرد: از ابتدای فصل همه می‌گفتند که ما سقوط می‌کنیم و کاندید سقوط هستیم. آقای خطیبی در جلسه به ما گفت که به تمام بازیکنان اعتماد و اعتقاد دارد و می‌توانیم کارهای بزرگی کنیم. الان ما نمی‌گوییم که دنبال قهرمانی و به آسیا خواهیم رفت اما بدون سروصدا کارمان را می‌کنیم و نتیجه خوب می‌گیریم تا نشان بدهیم که تیم بدی نیستیم.

صنعت نفت آبادان ماشین سازی تبریز بابک مرادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر