کد خبر: 846145 A

سرمربی تیم فوتبال المپیک ایران از انجام ثبت نام فهرست اولیه بازیکنان تیم امید خبر داد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حمید استیلی در آستانه آغاز اردوی آذرماه تیم امید گفت: طبق برنامه ثبت نام فهرست اولیه بازیکنان تیم المپیک شامل بر ٥٠ بازیکن طبق جدول و مهلت AFC انجام شد. در حال حاضر و در اردوی اول ٣٠ بازیکن را در تهران دعوت می‌کنیم که وضعیت بدنی و آمادگی نفرات دعوت شده مورد بررسی قرار می‌گیرد و در نهایت راهی قطر می‌شویم که یک اردوی ٨ روزه و دو مسابقه تدارکاتی در دوحه خواهیم داشت. در بازگشت به تهران فهرست ٢٣ بازیکن نهایی را برای اعزام به تایلند اعلام می‌کنیم.

استیلی اضافه کرد: در بعضی از پست‌ها همچنان به دنبال گزینه نهایی هستیم مثل دفاع راست که اقاجانپور را به دلیل مصدومیت از دست دادیم و شرایط ٣ یا ٤ گزینه دیگر را بررسی می‌کنیم تا به انتخاب نهایی برسیم. سایر نفرات فهرست ٥٠ نفره هم به همین شکل تا اخرین روز در لیست انتظار ما قرار دارند.

سرمربی تیم امید یک بار دیگر از باشگاهها درخواست همکاری کرده و گفت: رویکرد ما در طول این هجده ماه تعامل همه جانبه بود. سعی کردیم در فیفا دی بازیکنان را دعوت کنیم، به شرایط ویژه و موقعیت آن‌ها توجه داشتیم اما در این مقطع کوتاه انتظار داریم باشگاهها وضعیت ما را درک کنند. بازیکنان دعوت شده قبل از بازی‌های هفته شانزدهم دوباره به باشگاهها برمی گردند اما بعد از این هفته تا پایان مسابقات لازم است باشگاهها از نفرات خودشان چشم پوشی کنند و اجازه بدهند تمرینات ما به منظور آماده‌سازی تیم شکل بگیرد. البته ظرفیت‌های قانونی هم در این مورد وجود دارد اما بین همکاران اینگونه مسائل مطرح نیست و همه ما با تعامل دوستانه کار را دنبال می‌کنیماطمینان دارم همکاران خوب من در باشگاهها کنار تیم امید هستند، منافع ملی را به هر چیزی ترجیح می‌دهند و به ما در این مقطع کمک می‌کنند.

حمید استیلی فدراسیون فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر