کد خبر: 846120 A

جام مرحوم مرتضی بنایی؛

چهل و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جوانان و بزرگسالان ناشنوایان با معرفی نفرات برتر در البرز پایان یافت.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ چهل و چهارمین دوره  مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان جام مرحوم مرتضی بنایی، از صبح امروز با حضور حمید بنی تمیم دبیر فدراسیون ناشنوایان، امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، علیرضا رضائی رئیس انجمن کشتی ناشنوایان و رضا لایق سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ناشنوایان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در خانه کشتی کرج برگزار شد.

رده سنی جوانان :

وزن 57 کیلوگرم :

1. ابوالفضل جامه داری (خراسان رضوی)

2. امیرحسین گلشنی راد(خراسان شمالی)

3.حسین پور زارع(البرز)

وزن 61 کیلوگرم :

1. مهدی رحیمی(مازندران)

2. سجاد طاهریان(البرز)

3. عزت الله حسین پور(گلستان)

وزن 65 کیلوگرم :

1. فردین توکلی(خراسان رضوی)

2. مسلم عبدی(همدان)

3. سجاد سلطانی(البرز)

وزن 70 کیلوگرم :

1. سجاد مومیوند (البرز)

2. شهاب عزیزی (همدان)

3. یاشار حسینی(کرمانشاه)

وزن 74 کیلوگرم :

1. سینا دلیریان(مرکزی)

2. امیر محمد قلی نیا(مازندران)

3. محمد مبین پور شعبان(البرز)

وزن 79 کیلوگرم :

1. وحید اکبرزاده(خراسان رضوی)

وزن 86 کیلوگرم :

1. عرفان ستاری(البرز)

وزن 92 کیلوگرم :

1. علی غفاری (البرز)

وزن 97 کیلوگرم:

1. جعفر مهدوی(مازندران)

2. امیر حسین بالاپور(البرز)

وزن 125 کیلوگرم :

1.علیرضا نامدار(البرز)

2.محمد حسین شکری(تهران)

 

◀ رده سنی بزرگسالان :

وزن 57 کیلوگرم :

1. ناصر کریمی(خراسان رضوی)

2. فرشاد محمدی(کرمانشاه)

3.سید حسن بزرگی(لرستان)

 

وزن 61 کیلوگرم :

1.مجتبی قالبی (لرستان)

2.خشایار قیصری (مازندران)

3.محمدرضا کمالی (همدان) و ابوالفضل بیرامی (آذربایجان شرقی)

 

وزن 65 کیلوگرم:

1.فرود حجتی (کرمانشاه)

2.محمد زارع  (همدان)

3.محمد حسن تاج (مازندران) و مهدی بخشی (آذربایجان شرقی)

 

وزن 70 کیلوگرم:

1.امیر صمدی (کرمانشاه)

2.احد قاسمی (آذربایجان شرقی)

3.منصور شاهی (اردبیل) و علی کریمی نیا (لرستان)

 

وزن 74 کیلوگرم:

1.محمد حسین حاجئی (تهران)

2.محمد رسول جمور (کرمانشاه)

3.شیرزاد دولتشاهی (لرستان) و ابوالفضل حسن لو (زنجان)

 

وزن 79 کیلوگرم :

1. حسین نوری (اردبیل)

2.پوریا طبیانی (البرز)

3.علی مرادی (لرستان) و اصغر خوش زمان(آذربایجان شرقی)

 

وزن 86 کیلوگرم:

1.محسن منوچهر (زنجان)

2.حسن مدانلو (مازندران)

3.سعید رحمانی (قزوین) و میلاد حاله (کرمانشاه)

 

وزن 92 کیلوگرم:

1.محمد رسول قمرپور (البرز)

2.بهنام زایر (آذربایجان شرقی)

3.جعفر سیری (تهران)

 

وزن 97 کیلوگرم:

1.علیرضا غیاثوند (قزوین)

2.یاسر مددی (تهران)

3.آرمان بی غم (مازندران) و محمد رسول صفری(کرمانشاه)

 

وزن 125 کیلوگرم:

1.سعید فروتن نژاد (همدان)

2.علیرضا صادقی نژاد (تهران)

3.محمود خسروبیگی (لرستان) و فرهاد اسدی (خراسان رضوی)

 

مراسم اهدای مدال با حضور پرویز سیروس پور سرپرست مسابقات، فیروز کاظمی فرد مسئول کمیته فنی فدراسیون، نادر ایزدبین رئیس هیأت ناشنوایان استان البرز و اکبر بهتری سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان ناشنوایان برگزار شد.

مسابقات در رده های سنی نوجوانان و امید فردا در خانه کشتی کرج برگزار میشود.

 

 

کشتی آزاد ناشنوایان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر