کد خبر: 845983 A

پوریا آریا‌کیا در گفتگو با ایلنا:

وینگر تیم پارس جنوبی گفت: بازیکنان ما خیلی خوب فوتبال بازی می‌کنند ولی متاسفانه در فوتبال کسی به خوب بازی کردن امتیاز نمی‌دهد.

پوریا‌ آریاکیا در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص بازی و شکست مقابل فولاد اظهار داشت: بازی با فولاد هم مثل تمامی بازی‌های دیگر برای کسب سه امتیاز رفته بودیم ولی نمی‌دانم چرا این بدبیاری‌ها دست از سر تیم ما بر نمی‌دارد. تا دقیقه نود توپ و میدان همه چیز در اختیار ما بود ولی نتوانستیم هیچکدام از توپ‌هایمان را به گل تبدیل کنیم. متاسفانه مدتی است که با وجود ایجاد موقعیت‌های متعدد نمیتوانیم به گل برسیم و بازی‌ برده را یا می‌بازیم و یا مساوی می‌کنیم که این اصلا خوشایند نیست. ولی تیم حریف حتی یک موقعیت نصف و نیمه‌اش هم به گل تبدیل می‌‌شود. امیدوارم که این از این به بعد بتوانیم خیلی بهتر از این نتیجه بگیریم.

وی درخصوص اعتراض کادر پارس‌جنوبی به اشتباهات داوری در بازی مقابل فولاد گفت: در صحنه مشکوک به پنالتی من نزدیک به خالقی‌فر بودم زمانی که بازیکن حریف مچ خالقی‌فر را زد از خط عبور کرده بود و جای استوکش هم روی خط مانده بود و چمن کنده شده بود. ما به آقای اکبریان گفتیم ولی اصلا توجه نکردند. نمی‌دانم کمک‌های پشت دروازه‌ را برای چی کاری آنجا گذاشته‌اند. نمی‌خواهم بگویم که تصمیم داور عمدی بوده ولی همش تصمیمات داور به ضرر تیم ما تمام می‌شود که این موضوع کار را برای تیم ما خیلی سخت می‌کند. متاسفانه بازیکنان ما خیلی خوب فوتبال بازی می‌کنند ولی در فوتبال کسی به خوب بازی کردن امتیاز نمی‌دهد چیزی که اهمیت دارد نتیجه بازی است. واقعا حق تیم پارس اینجای جدول نیست ما در بدترین شرایط هم باید ششم یا هفتم جدول باشیم ولی خوب بدشانسی به ما اجازه بهتر شدن را نمی‌دهد.

وینگر تیم پارس جنوبی درخصوص‌ پیش‌ بینی‌اش از بازی بعدی این تیم مقابل نفت‌مسجد سلیمان اظهار داشت: ما در هیچ بازی حتی مقابل سپاهان و پرسپولیس هم هرگز عملکرد بدی نداشتیم و همیشه با جون و دل بازی کردیم.ما هر بازی فقط برای گرفتن سه امتیاز برنامه‌ریزی می‌کنیم. انشاالله از این بعد بدبیاری‌ها دست از سر تیم ما بردارد تا بتوانیم با کسب نتایج خوب شاهد خوشحالی هواداران خوب پارس جم باشیم.

گفتگو: ترنم کشاورز

فراز کمالوند پارس جنوبی جم پوریا آریاکیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر