کد خبر: 845801 A

در چارچوب هفته هفدهم از رقابت های لیگ آزادگان، بادران تهران در خانه پذیرای مس رفسنجان می باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بادران هفته قبل موفق شد در خانه سپیدرود با حساب سه بر یک به برتری برسد و پس از سه هفته ناکامی، طعم شیرین پیروزی و کسب سه امتیاز را بچشد. بادران در سه دیدار اخیر خود یک پیروزی، دو باخت، سه امتیاز، چهار گل زده و شش گل خورده را به ثبت رسانده است.

شاگردان کاظمی در مجموع شانزده دیدار قبل خود هفت پیروزی، چهار تساوی و پنج باخت در کارنامه ثبت کرده و اکنون با بیست و پنج امتیاز رتبه ششم جدول را به خود اختصاص داده اند.

پیروزی در این دیدار می تواند بادران را بار دیگر به جمع مدعیان بازگردانده و آن ها را به تحقق هدفشان در ادامه فصل و در نیم فصل دوم امیدوار کند، هرچند پیروزی برابر مس رفسنجانی که هفته قبل نود صدرنشین را با سه گل شکست داد و خود نیز در زمره صدرنشینان قرار دارد، امری بس دشوار است.

مس رفسنجان هم هفته قبل موفق شد با حساب پرگل سه بر یک نود ارومیه را شکست دهد و ضمن کسب سه امتیاز ارزشمند این بازی حساس، همچنان خود را در کورس نگه دارد. مسی ها در سه بازی اخیر خود یک پیروزی، یک تساوی و یک باخت را تجربه کرده اند، ضمن این که پنج گل زده و چهار گل خورده نیز داشته اند.

یاران ربیعی در پانزده دیدار قبل به هفت پیروزی، شش تساوی و دو باخت رسیدند و اکنون با بیست و هفت امتیاز در جایگاه سوم جدول رده بندی جای گرفته اند.

بازی جدول رقابت های لیگ نیم فصل دوم بادران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر