کد خبر: 845798 A

در هفته هفدهم رقابت های لیگ آزادگان، گل ریحان در خانه پذیرای نیروی زمینی خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، گل ریحان هفته قبل در خانه علم و ادب با نتیجه ی یک-یک متوقف شد که همان یک امتیاز برای صدرنشینی این تیم و سبقت از نود ارومیه کافی بود، سبقتی که البته موقتی بوده و گل ریحان فعلا با یک بازی بیشتر نسبت به نود در صدر قرار گرفته است.

گل ریحان البرز در سه دیدار اخیر یک پیروزی، دو تساوی، پنج امتیاز، سه گل زده، دو گل خورده و یک کلین شیت به ثبت رسانده است و چه بسا اگر عملکرد بهتری می داشت، با افزایش فاصله با سایر مدعیان، اکنون نگرانی از بابت از دست رفتن صدر نداشت.

شاگردان محمد نصرتی در شانزده دیدار قبل خود هفت پیروزی و نه تساوی به دست آورده اند و در حالی که تنها تیم بدون باخت لیگ آزادگان می باشند، با سی امتیاز در صدر قرار گرفته اند.

نیروی زمینی هم هفته قبل موفق شد در یک دیدار حساس با حساب یک بر صفر فجرسپاسی را شکست دهد و ضمن کسب سه امتیازی ارزشمند، برای جدال فوق حساس برابر گل ریحان صدرنشین روحیه و انگیزه مناسبی داشته باشد.

نیروی زمینی در سه بازی اخیر دو پیروزی، یک شکست، شش امتیاز، سه گل زده، دو گل خورده و دو کلین شیت داشته و روی هم رفته عملکرد قابل قبولی داشته است.

شاگردان روانخواه در مجموع شانزده دیدار قبل خود به شش پیروزی، سه تساوی و هفت شکست رسیدند و اکنون با بیست و یک امتیاز جایگاه دهم را در اختیار دارند.

بازی پایتخت رقابت های لیگ محمد نصرتی لیگ آزادگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر