کد خبر: 845797 A

در هفته پایانی نیم فصل نخست رقابت های لیگ آزادگان، مس کرمان در خانه پذیرای علم و ادب خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مس هفته قبل موفق شد در اراک و در ورزشگاه خانگی ایرالکو که قربانگاه هر تیمی است، آلومینیوم را متوقف کرده و یک امتیاز ارزشمند خارج از خانه را به حساب خود واریز نماید.

کرمانی ها در سه بازی اخیرشان دو پیروزی، یک تساوی، هفت امتیاز، پنج گل زده، دو گل خورده و یک کلین شیت به ثبت رسانده و در مجموع عملکرد خوبی داشته است.

یاران مجتبی حسینی در شانزده دیدار قبل به شش پیروزی، هفت تساوی و سه باخت رسیده اند و حال با بیست و پنج امتیاز در رده پنجم جای گرفته اند.

علم و ادب نیز که بحران زده ترین تیم لیگ آزادگان می باشد و بدترین عملکرد را در میان تمام تیم های لیگ یک تا این مقطع از خود به جا نهاده، هفته قبل در خانه برابر گل ریحان صدرنشین به تساوی یک-یک رسید، نتیجه ای که می تواند برای این تیم قعرنشین و بحران زده قابل قبول و رضایت بخش باشد.

علم و ادب در سه دیدار اخیر خود دو باخت، یک مساوی، یک امتیاز، یک گل زده و پنج گل خورده داشته و عملکرد ضعیفی از خود به جا گذاشته است.

تبریزی‌ها در مجموع پانزده بازی قبلشان به یازده باخت، سه تساوی و تنها یک پیروزی دست یافتند و اکنون با شش امتیاز در قعرجدول قرار گرفته اند.

رقابت های لیگ مس کرمان نیم فصل لیگ آزادگان مجتبی حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر