کد خبر: 845790 A

بادران تهران در هفته شانزدهم موفق شد سپیدرود را شکست دهد که در آن دیدار کیوان امرایی و ایمان غلامی برای این تیم گلزنی کردند، دو بازیکنی که در هفته های اخیر عملکرد خوبی از خود به جا گذاشته اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کیوان امرایی در دیدار برابر سپیدرود یکی از سه گل تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا همچنان به درخشش خود در ترکیب بادران ادامه دهد.

امرایی در هفته چهاردهم و در جریان شکست دو بر یک برابر گل ریحان نیز زننده تک گل تیمش بود و در هفته یازدهم نیز تنها گل تیمش را از روی نقطه پنالتی وارد دروازه مس کرمان کرد.

به این ترتیب امرایی در شش هفته اخیر سه بار برای بادران موفق به گلزنی شده تا وی را حائز نقشی مهم و مثمرثمر در ترکیب این تیم تهرانی به شمار آوریم.

ایمان غلامی نیز با دبل برابر سپیدرود در هفته شانزدهم، زمینه ساز اصلی پیروزی بادران پس از سه هفته ناکامی بود و با درخشش خود سه امتیاز را به حساب یاران کاظمی واریز نمود.

غلامی در هفته دوازدهم نیز تک گل پیروزی بخش تیمش را برابر خوشه طلایی به ثمر رسانده بود و به این ترتیب با به ثمر رساندن سه گل در پنج بازی اخیر که مجموعا باعث کسب شش امتیاز شده، درخششی قابل توجه در ترکیب بادران داشته است.

بازی مس کرمان درخشش ستاره بادران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر