کد خبر: 845297 A

بادران در هفته شانزدهم رقابت های لیگ آزادگان موفق شد با حساب سه بر یک میزبان خود سپیدرود را از پیش رو بردارد و عملکرد خود را بهبود بخشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بادرانی ها در هشت بازی خارج از خانه قبلی خود تنها دو پیروزی به دست آورده بودند و هفته ها بود که در دیدارهای خارج از تهران به بردی دست نیافته بودند که پیروزی برابر سپیدرود در رشت ضمن شکستن طلسم دو ماهه، سومین برد بادران در بازی های خارج از خانه را نیز رقم زد؛ آخرین برد آن ها در بازی های غیرخانگی به هفته هفتم و جدال با قشقایی بر می گشت که با حساب یک بر صفر به سود بادران خاتمه یافته بود.

افزون بر این، یاران کاظمی دومین پیروزی پرگل خود تا این مقطع از فصل را نیز به دست آوردند؛ نخستین و تنها پیروزی پرگل بادران تا پیش از دیدار برابر سپیدرود، در هفته چهارم برابر علم و ادب با نتیجه سه بر صفر رقم خورده بود.

ضمن این که بادران در هشت بازی خارج از خانه قبل شش گل به ثمر رسانده بود که اکنون پس از دیدار برابر سپیدرود و برد پرگلی که در رشت به دست آورد، این آمار به نه گل در نه بازی افزایش یافت که می توان آن را رشد بادران از حیث عملکرد هجومی خارج از خانه برشمرد.

بازی رشد رقابت های لیگ کاظمی بادران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر