کد خبر: 845276 A

با ورود فرانکی دی یونگ در تابستان امسال به رختکن بارسلونا، ایوان راکیتیچ به تدریج جایگاه خود در ترکیب ثابت را از دست داده و به بازیکنی نیمکت نشین تبدیل شد.

به گزارش ایلنا، ایوان راکیتیچ چندین بار در طول فصل از این موضوع ابراز گلایه کرده و تقریبا جدایی او از بارسلونا قطعی به نظر می رسید، اما قرار گرفتن در ترکیب ثابت بارسا در سه بازی اخیر و رویکرد ایوان راکیتیچ همه چیز را عوض کرد.

بارسلونا موضع خود درباره به ایوان راکیتیچ تغییر داده است و اگرچه در هفته های اخیر اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی این هافبک 31 ساله و کروات منتشر شده بود، اما حالا به نظر می رسد ارنستو والورده در ادامه فصل روی ایوان راکیتیچ حساب باز می کند و جدایی او از بارسلونا منتفی شده است. 

براساس گزارشی از موندو دیپورتیوو، بارسلونا دیگر حاضر به فروش هافبک کروات خود در ژانویه نیست و آنها از عملکرد حرفه ای ایوان راکیتیچ بسیار تحت تأثیر قرار گرفته اند. اینتر و یوونتوس دو تیم علاقمند به این هافبک باتجربه بودند و بیانکونری حتی در تابستان از طریق کریستیانو رونالدو و تماس او با ایوان راکیتیچ برای خرید این بازیکن اقدام کرد، اما حالا پروسه جدایی او حداقل تا پایان فصل منتفی شده و راکیتیچ فعلا در بارسلونا ماندنی است. قرارداد ایوان راکیتیچ در تابستان سال 2021 به پایان می رسد و بارسا هنوز تصمیمی در مورد آینده این بازیکن نگرفته است.

بارسلونا بازی کریستیانو رونالدو ایوان راکیتیچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر