کد خبر: 844891 A

پس از قهرمانی الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا، این دوره از مسابقات در فصل جدید امروز قرعه کشی خواهد شد.

به گزارش ایلنا، قرعه کشی مسابقات مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2020 ، از ساعت 4:30 بعدازظهر (به وقت محلی)(12 ظهر به وقت تهران) امروز در مقر AFC در کوالالامپور مالزی برگزار می‌شود.

به همراه الهلال عربستان، شش قهرمان سابق لیگ قهرمانان آسیا یعنی السد قطر، جونبوک هیوندای موتورز، سوون سامسونگ و اولسان هیوندای اف سی و همچنین گوانگژو اورگراند چین به این مسابقه راه پیدا کرده‌اند و در انتظار شناخت رقبای خود برای فصل آتی خواهند بود.

با اضافه شدن مرحله پلی آف به صورت جدی در قرعه کشی دور جدید رقابت‌ها تیم‌هایی که موفق نشدند در لیگ‌های کشورشان سهمیه مستقیم را کسب کنند شانس رسیدن به دور گروهی را امتحان خواهند کرد. برای رسیدن به دور گروهی 12 مسابقه پلی آف برگزار خواهد شد. با اضافه شدن پیش بینی و هیجان، برخی از بزرگتریننام ها در تاریخ لیگ قهرمانان آسیا برای جلب رضایت این قرعه کشی مشتاقانه پیش بینی شده اند.

ابراهیم الغانم، ملی پوش اسبق تیم ملی فوتبال قطر از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان مجری این برنامه دعوت شده است و وظیفه قرعه کشی برعهده اوست.

دیتوکر ویتسور جان دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: لیگ قهرمانان آسیا همچنان مرحله نهایی باشگاه برای درخشش بازیکنان و تیم‌های ما است. محبوبیت آن در سال 2019 با ظهور تماشای تلویزیون و سوابق نامزدی جدید در همه سیستم عامل های دیجیتال AFC مشخص شد.

چیانگرا یونایتد، قهرمان لیگ یک تایلند به عنوان جدیدترین راه یافته به قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا شناخته می‌شود. چیانگرای فصل گذشته در مرحله پلی آف برابر سانفرسچه هیروشیمای ژاپن شکست خورده بود و از دور مسابقات کنار رفت تا به مرحله گروهی نرسد.

گروه A:
تیم اماراتی
الشرطه عراق
برنده پلی آف(الاهلی عربستان-لوکوموتیو ازبکستان-استقلال تاجیکستان)
برنده پلی آف(نماینده هند-الرفاع- شهر خودرو ایران-السیلیه قطر) یا (الفیصلی الکویت- استقلال ایران-الریان قطر)

 

گروه B:
تیم عربستانی
تیم اماراتی
پاختاکور ازبکستان
برنده پلی آف(نماینده هند-الرفاع- شهر خودرو ایران-السیلیه قطر) یا الفیصلی-الکویت- استقلال ایران-الریان قطر)

 

گروه C:
 تیم عربستانی
تیم اماراتی
تیم قطری
تیم ایرانی

 

گروه D:
تیم عربستانی
 تیم قطری
تیم ایرانی
برنده پلی آف(العین امارات-بنیادکار ازبکستان-الزوراء عراق)

لیگ قهرمانان آسیا قرعه کشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر