کد خبر: 844764 A

هافبک استقلال تهران بعد از بازی با پیکان گفت: باید بگویم که مشکل استراماچونی فقط پول نبود. او به دنبال اهمیت دادن مسئولان بود که آنها اصلاً به این موضوع توجه نمی‌کردند.

به گزارش ایلنا، علی کریمی پس از بازی برابر پیکان تهران در جمع خبرنگاران حاضر شد. کریمی ابتدا در واکنش به شایعات 24 ساعت اخیر تیم استقلال گفت: نمی‌توانم درمورد اتفاقاتی که امروز رخ داد صحبت‌کنم، اما باید بگویم این فاجعه‌ای که رخ داده برای امروز نیست. از روز اول که قرار بود کار شروع شود این اتفاقات پایه‌گذاری شد. روز اول اعلام کردند که بازیکنان اصلی تیم یعنی کاپیتان، کاپیتان دوم، چشمی، من و ... را نمی‌خواهند و تلاش کردند ما را مقابل هواداران قرار دهند.

او ادامه داد: این اتفاقات موجب شد تا ما در شروع فصل عملکرد خوبی نداشته باشیم. اگر لیگ را خوب شروع می‌کردیم الان با اقتدار در صدر جدول بودیم. برای من قابل درک نیست که چگونه می‌توانند مجموعه موفقی که نتایج خوبی هم کسب کرده بود را به این راحتی متلاشی کنند. در 2 سال گذشته بازیکنان زیادی از استقلال رفتند؛ چگونه می‌توانند همه چیز حتی هواداران را نادیده بگیرند؟ امروز و در جریان بازی تمرکز نداشتیم. درمورد مدیریت هم فقط می‌گویم چیزی که مشخص است نیاز به توضیح ندارد.

هافبک استقلال درباره عملکرد داوری در این مسابقه همچنین گفت: در هفته‌های اخیر تقریباً هر هفته از داوری ضربه خوردیم. امروز هم پنالتی را به سود ما اعلام نکردند و در ادامه هم یک صحنه مسخره را خطا اعلام کردند و همان توپ به گل تبدیل شد. تا چه زمانی ما باید از داوری ضربه بخوریم؟ بازیکنان و کادر فنی و هواداران بسیار زحمت می‌کشند، اما کسی ما را نمی‌بیند و شاید هم نمی‌خواهند ما را ببینند. اگر قرار است اوضاع اینگونه باشد بهتر است همه چیز را تعطیل کنند تا ما هم برویم سر خانه و زندگی‌مان.

کریمی در مورد اینکه گفته می شود بازیکنان استقلال از دو هفته گذشته می‌دانستند قرار است چنین اتفاقی رخ دهد، گفت: اینگونه نیست، اما باید بگویم که مشکل استراماچونی فقط پول نبود. او به دنبال اهمیت دادن مسئولان بود که آنها اصلاً به این موضوع توجه نمی‌کردند. هرچقدر استراماچونی تذکر داد کسی توجه نکرد. از روز اول او اخطار داده بود که شرایط باید بهتر شود، اما الان هم آقایان طوری رفتار می‌کنند که انگار اتفاقی رخ نداده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا خبر دارید مسئولان باشگاه با فرهاد مجیدی مذاکره کرده‌اند، اظهار داشت: چیزی در این خصوص نشنیده‌ام؛ در ساعات اخیر تمرکزم روی بازی بود. من بازیکن هستم و نمی‌توانم درمورد کادر فنی صحبت کنم، اما ما با مربی قبلی بسیار هماهنگ بودیم و بسیار روان بازی می‌کردیم. فکر می‌کنم تیمی در لیگ ایران در سال‌های اخیر به خوبی ما بازی نمی‌کرد.

کریمی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان با استراماچونی تماس گرفته‌اند یا خیر گفت: خیر؛ بازیکنان با سرمربی در تماس نیستند.

علی کریمی استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر