کد خبر: 844679 A

سرمربی ایتالیایی پس از فسخ قرارداد با باشگاه استقلال تهران درباره پیشنهاد از کشور ایتالیا صحبت کرد.

به گزارش ایلنا،  آندره آ استراماچونی علیرغم کسب رتبه اول جدول رده بندی و یک فصل خارق العاده، روز گذشته قراردادش را فسخ کرد و صبح امروز با Sky Sport 24 به صورت تلفنی مصاحبه کرد.

سرمربی سابق اینتر توضیح داد که باشگاه استقلال از برخی قوانینی که منجر به استعفای وی شده، پیروی نکرده است. در حقیقت به نظر می رسد که استقلال مدتی حقوق اعضای کادر فنی خود را پرداخت نکرده است.

این مصاحبه استراماچونی است که در پایان درباره بازگشت به ایتالیا هم صحبت کرده است:

انتخاب - مطمئناً تلخی بزرگی برای پایان سفر و شغل جذاب وجود دارد، مخصوصا از ماجراجویی که مطمئناً در حرفه من متفاوت است. یک فوتبال جدید ، آسیایی را نشان می‌دهد. من همچنین متاسفم که به دنبال این تصمیم پیامدهایی رخ داده که ارتباطی با ورزش ندارند ، اما بیشتر جنبه سیاسی دارند.

دلیل - متأسفانه ما مجبور شدیم قرارداد را فسخ کنیم زیرا در این ماه‌ها، ما متخصصان سطح بالایی هستیم، قوانینی وجود دارد و علیرغم قوانین، باشگاه نتوانسته است این قوانین را رعایت کند و از نظر قانونی نمی تواند رابطه ای با مربی حرفه ای برقرار کند؛ با وجود تلاش‌های زیادی برای حل مشکل و غم ترک یک باشگاه در صدر جدول.

این رکوردی بود که شش سال از دست رفته بود، ما به دلیل این مشکلات عینی شروع بسیار سختی را انجام داده بودیم. این همان چیزی است که اوضاع سیاسی در ایران تأثیر می گذارد، تحریم‌های اعمال شده به کشور اجازه نمی دهد تا 100٪ بیان کند. 

قهرمانی - قطعاً یک تجربه مثبت، یک حمایت باورنکردنی. بازی در استادیوم ها با 100000 نفر، شرکت در لیگ قهرمانان آسیا. کمی فوتبال جدید را نشان می دهد. همچنین برای یک مربی ایتالیایی افتخار بزرگی است و برای من افتخار بزرگی است که تجربه سرمربیگری چنین هوادارانی را داشته ام و آنها هم همین شناخت را به من می‌دهند. 

اینتر - من احساس خوشبختی زیادی می کنم ، به این دلیل که در سایر نقاط جهان نام من اغلب با اینتر در ارتباط است و من آن را در قلبم حمل می‌کنم. این بسیارب باعث خوشحالی است که آن را در مقابل همه مشاهده کنیم و اکنون ما یک بازی بسیار مهم با بارسلونا داریم، من مثبت و مطمئن هستم زیرا سن سیرو به شما تجهیزات اضافی می‌دهد و حتی مقابل بارسلونا می دانیم که،  من چیزی نمی‌گویم، اما اینتر در سان سیرو می‌تواند هر کاری انجام بدهد.

بازگشت به ایتالیا - تماس با ایتالیا؟ نه، این چیزی است که من می خواهم آن را روشن کنم. در آن زمان که وکیل من قرارداد را فسخ کرد، به دلایل قانونی برخی از افراد بدخواه در این مورد عقیده دارند که در تمایل به پذیرش پیشنهاد دیگری وجود داشته است. اما این نادرست است، هیچ پیشنهادی وجود ندارد. اگر مسائل از نظر حقوقی ترمیم شوند، من فردا به استقلال برمی‌گردم.

استقلال تهران آندره آ استراماچونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر