کد خبر: 844606 A

تغییرات مدیریتی استارت خورد

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال تهران در حال حاضر جدی‌ترین گزینه جانشینی امیرحسین فتحی است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، با فسخ قرارداد آندره آ‌ استراماچونی و پرواز این سرمربی ایتالیایی به ترکیه اکنون هواداران تیم استقلال مدیریت این باشگاه را مقصر اتفاقات 24 ساعت اخیر می‌دانند.

موج گسترده‌ای از هواداران خشمگین استقلال امروز در محل ساختمان این باشگاه حضور یافتند و با سردادن شعارهای معترضانه خواستار توضیح مسئولان باشگاه و استعفای تمامی اعضای هیات مدیره به علاوه امیرحسین فتحی شدند.

با استعفایی که امیرحسین فتحی آنها را به وزیر ورزش و جوانان اعلام کرده اگرچه وزارت هنوز تصمیم قطعی درباره ادامه حضور او در باشگاه استقلال نگرفته اما گزینه‌های احتمالی برای جانشینی فتحی در دست بررسی هستنند.

طبق شنیده‌ها از وزارت ورزش خبر می‌رسد در حال حاضر علی فتح الله زاده به عنوان مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال جدی‌ترین گزینه جانشینی فتحی است. در این راستا همچنین شنیده می‌شود از فتح الله زاده برنامه هم درخواست شده است تا او تنها یک گزینه موقت برای پر کردن پازل مدیریت باشگاه استقلال نباشد.

فتح الله زاده طی مدت مدیریت خود در استقلال علیرغم انتقاداتی که متوجه خود می‌دید اما با حضور فعال در نقل و انتقالات و جذب بازیکنان طراز اول و همچنین دستیابی به آخرین جام در لیگ برتر برای این تیم  از محبوبیت بالایی بین هواداران برخوردار است و همواره از توان خود برای مدیریت این باشگاه خبر داده بود و اکنون باید دید در صورتی که فرصت دوباره‌ای نصیب او شود قادر خواهد بود شرایط را به سود آبی‌ها شکل دهد یا خیر.

استقلال تهران علی فتح الله زاده امیرحسین فتحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر