کد خبر: 843188 A

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان گفت: متأسفانه داور بازی آلومینیوم اراک و مس کرمان اشتباه فاحش و تأثیرگذاری داشت و سه امتیاز را به آسانی از ما گرفت.

به گزارش ایلنا، دکتر علی قرایی در حاشیه بازی مس رفسنجان و نود ارومیه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بنده به دلیل تجربه‌ای که از حاشیه سازی‌های نود ارومیه داشتم، امروز رفسنجان بودم و بعد از این بازی، که در جریان اتفاقات بازی مس و اراک قرار گرفتم و فیلم صحنه گل را دیدم متأسف شدم که با یک اشتباه، روند موفقیت و پیروزی‌های مس کرمان متوقف شد.

وی افزود: با پیگیری‌های مجدانه و دلسوزانه دکتر سعدمحمدی بلافاصله یک ارتباط تلفنی سه نفره با آقای هدایت ممبینی برقرار کردم و دکتر سعدمحمدی به شدت اظهار گله مندی کردند و شدیدا از وضعیت موجود ناراحت بودند و صحبتهای‌شان را با آقای ممبینی در میان گذاشتند.

دکتر قرایی با اشاره به پیگیری موضوع به طور جدی تصریح کرد: بنده هم با آقای ممبینی صحبت کردم و قرار شد در روز سه‌شنبه هفته جاری در فدراسیون قضیه را به طور جدی تر پیگیری کنم.

وی ادامه داد: با این حال باید به دو تیم مس کرمان و رفسنجان تبریک گفت که روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارند و همه ما را امیدوار کردند که هر دو تیم به لیگ برتر صعود کنند.

دکتر قرایی ضمن تقدیر از هواداران مس کرمان بیان کرد: جا دارد خداقوت خدمت هواداران مس کرمان بگویم که در این سرمای هوا سختی را به عشق تیم محبوبشان به جان خریدند و به اراک رفتند تا تیم‌شان را همراهی کنند و باید قدر این هوادار عاشق را بدانیم و بنده حقیر به تک تک شما هواداران عزیز قول می‌دهم برای گرفتن حقتان کوتاه نخواهم آمد و پیگیری می‌کنم که انشاالله این آخرین اشتباه برای تیم محبوب مس باشد.

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان در پایان گفت: جا دارد از حساسیت ویژه دکتر سعدمحمدی در پیگیری این قضیه تشکر ویژه کنم و دعا کنم خداوند ایشان را برای مس در پناه خودش محفوظ بدارد و چقدر سعادتمندیم که چنین مدیرِ مدبّر و ورزش دوستی بالای سر ماست.

استان کرمان بازی فوتبال مس کرمان آلومینیوم اراک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر