کد خبر: 842948 A

در چارچوب هفته شانزدهم رقابت های لیگ آزادگان رایکا بابل در خانه پذیرای ملوان انزلی خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رایکا هفته قبل در خانه سرخپوشان پاکدشت به تساوی یک بر یک رسید و ضمن کسب یک امتیاز ارزشمند خارج از خانه، عملکرد خوب خود را تداوم بخشید. پسران بابل در سه بازی اخیرشان دو تساوی، یک پیروزی، پنج امتیاز، پنج گل زده و چهار گل خورده در کارنامه ثبت کرده اند.

شاگردان هادی شکوری که هفته هاست نباخته اند و به کلی از بحران خارج شده و روزهای خوبی را سپری می کنند، در مجموع چهارده دیدار قبل دو پیروزی، هفت تساوی و پنج باخت را در کارنامه ثبت کردند و اکنون با سیزده امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول قرار گرفته اند.

پیروزی رایکا در جدال با ملوان می تواند حداکثر صعودی یک پله ای در جدول را برای این تیم به دنبال داشته باشد.

قوی سپید انزلی نیز با دو برد متوالی برابر نیروی زمینی و آلومینیوم اراک به نقطه انتهایی بحران رسید و اینک می توان گفت که پس از دو برد در دو هفته گذشته، به شرایط آرمانی رسیده و اوضاع بر وفق مراد ملوانان می باشد. ملوان در سه دیدار اخیر خود دو پیروزی، یک شکست، شش امتیاز، چهار گل زده و پنج گل خورده در کارنامه ثبت کرده است.

شاگردان محمد احمدزاده در مجموع چهارده دیدار قبل خود سه پیروزی، دو تساوی و نه باخت را پشت سر گذاشتند و حال با یازده امتیاز در رده هفدهم جدول هجده تیمی قرار داشته و برای خروج از جمع قعرنشینان، می بایست تمام تلاش خود را به کار گیرند، هرچند کسب نتیجه در قلعه جادوگران بابل، برای هر تیمی دشوار می باشد.

ملوان بندرانزلی رایکا بابل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر