کد خبر: 842932 A

رایکا بابل که فصل را ضعیف آغاز کرد، رفته رفته و به دنبال تغییرات در کادر مدیریتی و همچنین کادرفنی، توانسته عملکرد خود را بهبود بخشد و در چهار هفته اخیر نیز رشدی در خور توجه داشته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بابلی ها در این چهار بازی موفق شدند هفت گل به ثمر برسانند، این در حالی است که این تیم پیش از این در ده بازی تنها موفق به زدن چهار گل شده بود، افزون بر این آن ها توانستند در چهار دیدار متوالی گلزنی کنند تا نشان دهند با آمدن هادی شکوری شرایطشان بهبود یافته و از حیث عملکرد هجومی نیز رشد قابل توجهی داشته اند.

اما درخشش رایکا در چهار هفته اخیر، به فاز هجومی خلاصه نمی شود، آن ها در این چهار دیدار دو برد، دو مساوی و هشت امتیاز به دست آوردند که نتیجه ای رضایت بخش و قابل قبول می باشد، ضمن این که موفق به ثبت یک کلین شیت نیز شدند.

پسران بابل تا پیش از هفته یازدهم به هیچ پیروزی دست نیافته بودند و برد هفته یازدهم برابر مس رفسنجان، نخستین برد این تیم بود و پس از آن در هفته سیزدهم نیز قشقایی را از پیش رو برداشتند تا هر دو پیروزی آن ها تا این مقطع از فصل نیز در این چهار هفته رقم خورده باشد.

یاران شکوری در چهار بازی اخیر، موفق شدند برای نخستین بار در این فصل بیش از یک گل بزنند، آن ها دو بار دروازه مس رفسنجان و سه بار دروازه قشقایی را گشودند.

افزون بر این، رایکا در هفته دوازدهم موفق شد پس از دو هفته متوالی در خارج از خانه گلزنی کند و به ناکامی خود پایان دهد، ضمن این که این تیم در بازی های خارج از خانه مجموعا سه گل زده که دو گل آن در این چهار هفته بوده است.

هادی شکوری رایکا بابل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر