کد خبر: 842924 A

بادران تهران در هفته شانزدهم در دیداری خارج از خانه به مصاف سپیدرود رشت می رود و امیدوار است که پس از هفته ها، به ناکامی خود خاتمه دهد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بادران در سه دیدار اخیر به هیچ پیروزی دست نیافته، دو شکست و تنها یک تساوی رهاورد این تیم تهرانی از سه بازی قبل خود می باشد و این در حالی است که در این سه دیدار، تنها دو گل زده داشته و شش بار نیز دروازه خود را باز شده دیده اند، ضمن این که در ثبت کلین شیت نیز ناکام بودند. آخرین پیروزی بادران به هفته ی دوازدهم و جدال با خوشه طلایی بر می گردد که با پیروزی یک بر صفر این تیم همراه بود.

افزون بر این، بادران در هشت بازی اخیر تنها یک پیروزی به دست آورده و آخرین پیروزی خارج از خانه اش نیز به هفته هفتم برابر قشقایی بر می گردد و باید دید این تیم که به تازگی با جذب دو بازیکن جدید، حمیدرضا علی عسگری و حسین کریمی، تقویت شده، قادر به کسب نتیجه مطلوب برابر سپیدرود و شکستن طلسم ها و از بین بردن رکوردهای منفی خود خواهد بود یا خیر.

بازی با سپیدرود آخرین فرصت فرهاد کاظمی روی نیمکت بادران خواهد بود. عدم کسب نتایج مطلوب سبب شده تا مدیران بادران به فکر تغییر نیمکت خود بیفتند و باید دید در پایان بازی با سپیدرود، دکتر قربانیان چه تصمیمی در این خصوص اتخاذ خواهد کرد.

فرهاد کاظمی بادران تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر