کد خبر: 842904 A

هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال

پرسپولیس تهران در بازی خارج از خانه مقابل ذوب آهن با نتیجه سه بر صفر به پیروزی دست پیدا کرد.

به گزارش ایلنا، در آخرین مسابقه از هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال تیم ذوب آهن اصفهان از ساعت 17:30 امروز میزبان پرسپولیس تهران بود و در پایان با نتیجه سه بر صفر شکست خورد.

در این دیدار برای سرخپوشان مهدی ترابی و علی علیپور گلزنی کردند و سه امتیاز ارزشمند را برای باقی ماندن در بین تیم‌های مدعی قهرمانی فراهم کردند. ترابی در دقایق 16(پنالتی) و 65 گلزنی کرد و علیپور هم بعد از چند هفته ناکامی روی پاس وحید امیری در دقیقه 58 دروازه حریف را باز کرد.

بدین ترتیب گابریل کالدرون به یک طلسم بزرگ پایان داد. آخرین برد پرسپولیس در ورزشگاه خانگی ذوب آهن به بیش از 8 سال پیش برمی‌گشت. این سومین برد متوالی پرسپولیس بود.

پرسپولیس با این برتری 22 امتیازی شد و در رتبه چهام جدول قرار گرفت. ذوب آهن 11 امتیازی هم کماکان در جایگاه دوازدهم ایستاده است.

ترکیب پرسپولیس:

بوژیدار رادوشوویچ، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، محمد انصاری، محسن ربیع‌خواه، احمد نوراللهی (کنعانی‌زادگان ۸۴)، بشار رسن، مهدی ترابی (۸۳ کمال کامیابی‌نیا)، وحید امیری (۸۲ محمد نادری) و علی علیپور

ترکیب ذوب آهن: 

معراج اسماعیلی، محمد نژاد مهدی، وحید محمدزاده، هادی محمدی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی‌فر (۷۸ علیرضا منظمی) ، دانیال اسماعیلی فر، ماکائولی کریسانتوس (۵۹ محمدرضا خلعتبری) ، مسعود ابراهیم زاده (۶۰ حمید ملکی) ، امیرارسلان مطهری و مهدی مهدی‌پو

پرسپولیس تهران ذوب آهن اصفهان هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر